"Love Island". Widzowie bezlitośni dla Klaudii. Wszystko przez jej zachowanie. "To jest tragiczne"

Uczestnicy programu: "Love Island. Wyspa miłości" doskonale wiedzą, jak podgrzać atmosferę w willi. Nowe odcinki wzbudziły sporo emocji wśród widzów, którzy uaktywnili się w mediach społecznościowych. Punktem odniesienia do gorącej dyskusji było zachowanie jednej z pań: Klaudii...

„Love Island”. Nowe odcinki, uczestnicy

„Love Island. Wyspa miłości” to program typu reality show, w którym uczestnicy poszukują „bratniej duszy”. Single i singielki mieszkają w hiszpańskiej willi, z dala od „świata zewnętrznego”: wszystko po to, by móc w pełni skupić się na poznawaniu nowych osób. Nad wszystkim czuwa prowadząca – Karolina Gilon. Obecnie widzowie mogą oglądać już 8. sezon, w którym dzieje się naprawdę sporo. Mieszkańcy „Wyspy miłości” coraz bardziej otwierają się przed innymi, a każdy ich ruch jest rejestrowany przez kamery. Dzięki temu widzowie oglądający nowe odcinki mają pełny wgląd w to, co dzieje się na „Love Island”.

Podczas ostatniego „przeparowania” jedna z pań – Klaudia – użyła dość niefortunnych słów, wybierając Arkadiusza:

Z racji tego, że widzę, że do wyboru zostały trzy osoby, jestem zmuszona wybrać Arka.

Następnie uczestniczka „Love Island 8” dość chłodno odnosiła się do swojego nowego partnera. Jej zachowanie nie przeszło wśród widzów bez echa. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy, wśród których dominowała krytyka.

„Love Island 8”. Kiedy i gdzie oglądać?

Widzowie pilnie śledzący nowy sezon programu: „Love Island. Wyspa miłości” odnieśli się do tego, co zobaczyli na ekranie. Nie przekonały ich przeprosiny Klaudii, które wybrzmiały w ostatnim odcinku.

Klaudia cwana (…), specjalnie wymusiła na sobie, żeby przeprosić Arka, bo myślała, że Karolina przychodzi kogoś wyeliminować, więc chciała się uratować.

Nie no hit, przeprasza go, a dosłownie chwile wcześniej i tak się dziwnie odzywa.

Nie ważne, czy ktoś przeprosi, czy nie, ważne, aby to były szczere przeprosiny.

Powinna wylecieć z programu za taki skrajny brak szacunku. Ona nie traktuje go jak człowieka, który ma uczucia. Ja rozumiem, że może jej para nie pasować, ale ona odnosi się jak do trędowatego, a takie podstawy, jak szacunek do drugiej osoby wynosi się z domu.
Klaudia zachowuje się, jakby Arek był jakiś trędowaty, to jest tragiczne… - pisali pod postami „LI” na Instagramie.

Czy Klaudia zmieni swoje nastawienie względem Arka? Kto odpadnie z programu? Kim są nowi uczestnicy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań przyniosą nowe odcinki „Love Island 8”. Gdzie i kiedy je oglądać? Emisja od poniedziałku do piątku oraz w każdą niedzielę o godz. 21:00 w TV4. Powtórki są dostępne online – na platformie polsatboxgo.pl.

Lori z "Love Island" zachwyciła w "The Voice of Poland". "Najpiękniejszy damski głos" [WIDEO]
Oliwia "Lori" Lachnik ma na swoim koncie nie tylko udział w "Love Island. Wyspa miłości". Uczestniczka randkowego reality show zaprezentowała swoje wokalne umiejętności w "The Voice of Poland". Trenerzy byli...

Oceń ten artykuł 0 1