hity na MAXXa
hity na MAXXa

"Love Island. Wyspa miłości". Ola znała nowego uczestnika już wcześniej? Widzowie przeprowadzili "śledztwo"!

Ola i Kamil z "Love Island 7" znali się już przed wejściem do willi? To śmiałe stwierdzenie coraz częściej pojawia się w komentarzach pod postami publikowanymi na oficjalnym instagramowym profilu show. Czujni widzowie przywołują pewne przykłady..

„Love Island. Wyspa miłości 7”. Ola i Kamil znali się wcześniej?

Na „Love Island” dzieje się naprawdę sporo! Nowi uczestnicy, „przeparowanie”, kłótnie, rozstania – wszystko to sprawia, że widzowie z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki! 7. sezon nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Prowadząca – Karolina Gilon – podczas spotkania live zapowiedziała, że finał edycji jest zaplanowany na 9 kwietnia. Kto ma największą szansę na wygraną? Jak dotąd widzowie raczej sceptycznie podchodzą do powstałych relacji, czekając na dalszy rozwój akcji. Chętnie za to sprawdzają, jak wyglądało życie bohaterów poza show. Z pomocą przychodzi im w tym Instagram, zawierający mnóstwo szczegółów. W ostatnim czasie czujni użytkownicy sieci dopatrzyli się pewnych powiązań między Olą a nowym Islanderem – Kamilem

Ola i Kamil z „Love Island 7” na Instagramie

Kamil Jagielski wszedł do hiszpańskiej willi po zakończeniu projektu: „Casa Nowa”. Mężczyzna zwrócił uwagę Islanderek; mocno zainteresowane nowym kolegą były w szczególności Ola i Beata. Pierwsza z nich niemal od razu przeszła „do ataku”, nawiązując rozmowę.

Chociaż – na pierwszy rzut oka – Ola i Kamil nie znali się wcześniej, to niektórzy widzowie dotarli do ciekawych aktywności na instagramowym koncie Jagielskiego. Przy jednym z postów widać komentarz pozostawiony właśnie przez… Aleksandrę! Było to na długo przed „Love Island”.

Pod zeszłorocznymi fotografiami dokumentującymi weekendowe szaleństwo Ola pozostawiła po sobie „ślad”, pisząc w komentarzu:

Fajnie, że Ci się weekend udał.

Chociaż ta krótka wypowiedź nie wskazuje wprost na to, że Ola i Kamil znali się przed programem, to – zdaniem niektórych internautów – tak właśnie mogło być! Swoimi przemyśleniami dzielili się m.in. na oficjalnym profilu „LI”, pisząc:

Olka zna nowego Kamila. Byli razem gdzieś i komentowała mu zdj na insta (…). Pachnie ustawką na kilometr.

Właśnie widziałam, szok, ale nas wkręcają, z 9 marca 2022 Ola komentowała mu zdjęcie na insta. No niezła aktorka z tej Oli, rozczarowałam się, bo wydawała się autentyczna, a tu proszę, ustawka.

Ola nie udawaj. Wszyscy wiedzą, że znasz się z Kamilem.

Z drugiej strony pojawiły się też słowa osób, które wzięły Olę w obronę:

Byli razem czy byli na tej samej imprezie, bo to jest różnica. Praktycznie każdy na insta komentuje i lajkuje zdjęcia osób, których nie zna, czy to coś zawsze musi oznaczać?

No i ? Nie tylko ona się z nim zna. W programie prawie wszyscy się ze sobą znają.

Co myślicie o tej sytuacji?

Widzowie "Love Island 7" nie wierzą słowom Karoliny Gilon i lektora. Chodzi o Adama! "To nieprofesjonalne"
Specjalne internetowe spotkanie prowadzących nowy sezon "Love Island" z widzami miało przynieść odpowiedzi na wiele pytań, a tymczasem wywołało... kolejną burzę w sieci! Zdaniem niektórych...

Oceń ten artykuł 0 9