"Love Island. Wyspa miłości" wraca do TV! Wiemy, kiedy startuje nowy sezon

Oglądaliście wcześniejsze sezony programu: "Love Island. Wyspa miłości"? Jeśli tak, to mamy dla Was fantastyczną wiadomość! Wkrótce rusza bowiem emisja kolejnej odsłony show z Karoliną Gilon w roli prowadzącej. Poniżej szczegóły!

Kiedy nowe odcinki „Love Island”?

Na tę wiadomość czekali wszyscy fani jednej z nowszych telewizyjnych produkcji! „Love Island” wraca do TV wraz z nowym sezonem. Piękna prowadząca – Karolina Gilon – już po raz szósty zaprosi singielki i singlów na „Wyspę miłości”, by tam niemal od razu… połączyć ich w pary!  Miniona odsłona produkcji pokazała, że na „Love Island” czas płynie zupełnie inaczej, a wydarzyć się może naprawdę wszystko! Widzowie byli bowiem świadkami m.in. nieoczekiwanego odejścia zranionego przez Patrycję Łukasza, a także kilku poważnych kłótni między mieszkankami willi.

Kiedy „Love Island” trafi do TV? Według informacji opublikowanych w mediach społecznościowych nowy sezon wystartuje już w poniedziałek 29 sierpnia!

Zapamiętajcie dobrze tę datę. Odliczacie już dni do 1. odcinka 6. edycji

– można przeczytać w opisie do promocyjnego filmiku, który trafił na Instagram.

„Love Island” – zwycięzcy. Kto wygrał program? Kiedy nowy sezon?

Na czym polega program: „Love Island. Wyspa miłości”? Do projektu zgłaszają się osoby poszukujące miłości, które następnie trafiają do willi (są pozbawieni kontaktu ze światem zewnętrznym), by tam zawierać nowe znajomości. Bohaterowie poznają się nawzajem, a wszystko dzieje się pod czujnym okiem kamer. Losami mieszkańców w pewnej mierze mogą kierować widzowie, którzy – mając specjalną aplikację – m.in. biorą udział w rozmaitych głosowaniach. To także odbiorcy decydują o tym, która para wygra show. W poprzednich odsłonach największym poparciem cieszyli się:

  • Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak (zwycięzcy 1. edycji),
  • Julia Nowakowska i Dominik Grot (zwycięzcy 2. edycji),
  • Caroline Juchniewicz i Mateusz Zacharczuk (zwycięzcy 3. edycji),
  • Magdalena Lichota i Wiktor Biernacki (zwycięzcy 4. edycji),
  • Josie Kwaśniewska i Kuba Galica (zwycięzcy 5. edycji).

Kto dołączy do tego grona? Wkrótce się o tym przekonamy! Czekacie na nowe odcinki „Love Island 6”?

Oliwia z "Love Island" w bikini. Na wakacjach towarzyszy jej ktoś jeszcze! Tę postać widzowie "LI" znają doskonale
Oliwia z "Love Island 5" pozdrawia z bikini! Uczestniczka show pochwaliła się nowymi, magnetycznymi ujęciami, na których pozuje w bikini. W zagraniczną podróż udała się wraz z osobą, która...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze