Oliwia z "Love Island" w bikini. Na wakacjach nie jest sama! To postać doskonale znana widzom programu

Oliwia z "Love Island 5" pozdrawia z bikini! Uczestniczka show pochwaliła się nowymi, magnetycznymi ujęciami, na których pozuje w bikini. W zagraniczną podróż udała się wraz z osobą, która dla widzów show nie jest anonimowa.

Oliwia Chomentowska po „Love Island” – Instagram

Oliwia Chomentowska to jedna z uczestniczek minionej edycji programu: „Love Island. Wyspa miłości”. W randkowym show prowadzonym przez Karolinę Gilon sympatyczna mieszkanka hiszpańskiej willi szybko nawiązała nić porozumienia z Konradem Sjobergiem. Wspomniani Islanderzy zostali parą, a swoją znajomość kontynuowali także po odejściu z „LI”. Wkrótce potem okazało się, że Oliwię i Konrada więcej dzieli, niż łączy, a w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o ich rozstaniu.

Obecnie wiele wskazuje na to, że drogi Oliwii i Konrada rozeszły się na dobre. Obydwoje aktywnie działają za to w sieci, aktualizując swoje profile na Instagramie. To właśnie tam Oliwia dzieli się swoją codziennością, a każda jej publikacja zyskuje mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niedawno Chomentowska poinformowała, że wybrała się na w pełni zasłużone wakacje. Teraz jej internetową galerię zasiliły słoneczne kadry ukazujące uczestniczkę „Love Island 5” w bikini.

Przesuń w prawo.

Oliwia z „Love Island 5” w bikini

Oliwia z „Love Island” wybrała się na Bali, skąd publikuje gorące fotografie. Na najnowszych kadrach zaprezentowała się m.in. w skąpym stroju kąpielowym, który idealnie podkreślił jej atuty. Oliwia niejednokrotnie udowadniała, że przed obiektywem aparatu czuje się bardzo swobodnie, a jej najnowsze ujęcia zachwyciły internetową publiczność. Dowód? Sekcja komentarzy niemal po brzegi wypełniona komplementami!

Kwitniesz Oliwia.

Ale super figura.

Słodka, piękna i zniewalająca.

Super połączenie, piękne widoki i niesamowita kobieta

– można przeczytać pod najnowszym postem.

Co ciekawe, towarzyszką podróży Oliwii została inna uczestniczka „Love Island”! Kamila Rumin – bo właśnie o niej mowa – również wybrała się w egzotyczną podróż. Obie panie już wcześniej chętnie mówiły o tym, że się zaprzyjaźniły, a teraz wspólnie korzystają z wakacji. My życzymy im udanego odpoczynku!

Małgorzata Kożuchowska bez skrępowania weszła do wody i pozowała do zdjęć. Spontaniczna sesja w stroju kąpielowym to hit!
Takiej Małgorzaty Kożuchowskiej dawno nie widzieliście! Aktorka pokazała śmiałe zdjęcia z wakacji i zachwyciła internetową publiczność. Pod spontaniczną sesją w stroju kąpielowym...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Oliwia z "Love Island" w bikini. Na wakacjach nie jest sama! To postać doskonale znana widzom programu to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze