"M jak Miłość", odcinek 1547. Poważny wypadek Pawła! Zduński zginie?! [STRESZCZENIE ODCINKA]

W dzisiejszym odcinku "M jak Miłość" poleje się krew! Co stanie się Pawłowi podczas rowerowej wycieczki? Czy Zduński przeżyje? Sprawdźcie streszczenie 1547. odcinka!

„M jak Miłość”, odcinek 1547. Emisja w TV we wtorek 1.12.2020 w TVP 2. Zwiastun

Co w nowym odcinku: „M jak Miłość”? Co stanie się Pawłowi? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Sprawdźcie streszczenie przed emisją w TV!

W „M jak Miłość” nie brakuje emocji! Już w najbliższym odcinku w niebezpieczeństwie znajdzie się Paweł (Rafał Mroczek), który wcześniej mocno naraził się byłemu ukochanemu swojej przyjaciółki Franki (Dominika Kachlik). Podczas rowerowej przejażdżki nieoczekiwanie w Zduńskiego wjedzie Krzysztof! (Michał Chruściel). Mężczyzna z impetem uderzy w pojazd Pawła, powodując wypadek! Paweł będzie zalany krwią… Czy Franka zdoła uratować przyjaciela?

 „M jak Miłość”, odcinek 1547 w TV. Co się wydarzy? Gdzie i kiedy oglądać?

Co jeszcze wydarzy się w 1547. odcinku „M jak Miłość”? Kamila (Anna Gorajska) wciąż nie da za wygraną i będzie chciała nakłonić Piotra (Marcin Mroczek) do dalszego rozwoju ich znajomości – co na to Piotrek? Z kolei Magda (Anna Mucha), widząc pogłębiający się kryzys w małżeństwie przyjaciół, zaprosi ich na wspólny weekendowy wyjazd. Kinga początkowo sceptycznie podejdzie do tego pomysłu, jednak podczas kolejnej szczerej rozmowy Zduńscy raz jeszcze podejmą próbę walki o miłość.

Kamil (Marcin Bosak) będzie szykował się do rozstania z Polą (Hania Nowosielska), a w bistro znów pojawi się inspekcja z Sanepidu – czy ma to związek z Alą (Alicja Ostolska)?

1547. odcinek „M jak Miłość” będzie można zobaczyć w TV już dziś – emisja we wtorek 1 grudnia o godz. 20:55 w TVP2.

Śmierć Janka w "M jak Miłość"?! Dojdzie do niewyobrażalnej tragedii!
W nowych odcinkach "M jak Miłość" wkrótce poleje się krew! Czy dojdzie do zabójstwa, a Janek pożegna się z życiem? Koniecznie sprawdźcie, co się wydarzy!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze