"M jak miłość". Magda i Andrzej usłyszą zaskakującą nowinę. Chodzi o dziecko! [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach "M jak miłość", które już wkrótce będzie można oglądać w TV, wydarzy się naprawdę sporo! Magda (Anna Mucha) i Andrzej (Krystian Wieczorek) otrzymają wiadomość, która zmieni ich dotychczasowe życie... O czym dokładnie mowa?

„M jak miłość”. Kiedy nowe odcinki w maju 2023?

Nowe odcinki „M jak miłość” wracają do TV po przerwie w emisji! Majówka upłynęła fanom serialu na oczekiwaniu: nadawca podjął bowiem decyzję o przesunięciu premiery kolejnych epizodów. Tym samym 1729. i 1730. odsłony „Emki” zostaną pokazane odpowiednio w poniedziałek 8 maja oraz we wtorek 9 maja o godz. 20:55. Wcześniej będzie można zobaczyć „Kulisy serialu M jak miłość”, w których twórcy „Mjm” opowiadają o pracach nad projektem.

A co wydarzy się w samym „M jak miłość”? Scenarzyści zadbali o to, by bohaterowie nie mieli czasu na nudę! W ostatnim czasie na pierwszy plan wysunął się wątek Budzyńskich. Po tym, jak Andrzej (Krystian Wieczorek) zdradził Magdę (Anna Mucha) z Julią (Marta Chodorowska), partnerzy byli o krok od rozstania! Minęło sporo czasu, zanim Magdalena wybaczyła mężowi „skok w bok”. Budzyńska zrozumiała, że to właśnie Andrzej jest „mężczyzną jej życia” po tym, jak prawnik został ranny podczas wyjazdu. Wcześniej mąż Magdaleny chciał zebrać informacje na temat Nadii: pochodząca z Ukrainy dziewczynka niespodziewanie pojawiła się w życiu Magdy, która zapewniła jej dom i opiekę. Wkrótce Budzyńska usłyszy nawet z jej ust słowo: „mamo”…

Zdradzamy jednak, że w życiu Magdy i Andrzeja znów szykują się zmiany! Jak podaje „Świat Seriali”, w nadchodzących epizodach na jaw wyjdą nowe fakty w sprawie rodziny Nadii…

„M jak miłość”, odcinek 1730. Emisja w TVP 2 we wtorek 9 maja o godz. 20:55

W 1730. odcinku „M jak miłość”, który TVP 2 wyemituje we wtorek 9 maja, podczas śniadania Andrzej, Magda i Nadia będą snuć wspólne plany. W pewnym momencie dziewczynka zwróci się do swojej opiekunki w wyjątkowy sposób:

A pójdziemy dziś do szkoły spacerkiem? Tą dłuższą drogą przez park; dobrze, mamo?

Słysząc te słowa, Budzyńska z trudem opanuje wzruszenie…

Następnie Budzyńscy spotkają się z ciocią Nadii, która przekaże im przełomowe wieści. Okaże się, że podopieczna pary wkrótce będzie mogła zobaczyć się ze swoim tatą! Chociaż będzie to fantastyczna wiadomość dla Nadii, to Magda wyzna w rozmowie z mężem, iż obawia się rozłąki…

Bardzo czekam na ten moment i przecież robimy wszystko, żeby go odszukać. Ale ja już nie wyobrażam sobie życia bez Nadii. Nie chcę nawet myśleć o rozstaniu z nią. Jeśli się martwisz, że zbyt się przywiążę, to... za późno, ja już się przywiązałam. Pokochałam Nadię jak córkę –  podzieli się z Andrzejem smutną refleksją.

Jak potoczą się dalsze losy Nadii? Czy Budzyńscy będą musieli pożegnać się z dziewczynką? Jak Magda zareaguje na to rozstanie? Tego dowiemy się, oglądając nowe odcinki „M jak miłość”!

"M jak miłość". Paweł przypomni bratu historię śmierci ich ojca. Tak będzie chciał go ostrzec!
Nowe odcinki "M jak miłość" w dużej mierze będą poświęcone Piotrowi (Marcin Mroczek), który boryka się z problemami zdrowotnymi. Zduńskiego odwiedzi jego brat (Rafał Mroczek),...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "M jak miłość". Magda i Andrzej usłyszą zaskakującą nowinę. Chodzi o dziecko! [CO SIĘ WYDARZY] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.