"M jak miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstaną się też w serialu? Chodakowska będzie o krok od zdrady!

Co się wydarzy w "M jak miłość"? Nowe odcinki będą pełne emocji oraz uczuciowych zawirowań. Czy Iza (Adriana Kalska) zdradzi Marcina (Mikołaj Roznerski)? Sprawdźcie, co już wiadomo!

Iza i Marcin w „M jak miłość” będą mieli kłopoty?

Iza i Marcin to jedna z uwielbianych par w „M jak miłość”. Jeszcze do niedawna aktorzy wcielający się we wspomnianych bohaterów tworzyli relację także w życiu prywatnym. Informacja o tym, że Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski nie są już razem, została opublikowana rok temu przez samą aktorkę.

Zaskakujące rozstania gwiazd w mijającym roku. Te pary należą już do przeszłości!
Rok 2022 upłynął pod znakiem rozstań. Wiele polskich gwiazd zdecydowało się na zakończenie relacji. Niektóre oświadczenia były mocno zaskakujące! Które pary należą już do przeszłości?

Chociaż Kalska i Roznerski rozstali się prywatnie, to zawodowo niezmiennie wspólnie występują: m.in. właśnie w „Mjm”. Małżeństwo Chodakowskich przeszło bardzo wiele, a Izabela i jej partner byli nawet o krok od rozwodu! Kiedy wszystko zaczęło się między nimi układać, scenarzyści ponownie postanowili skomplikować życie uczuciowe zakochanych… Jak podaje „Świat seriali”, nowe odcinki upłynął pod znakiem miłosnych zawirowań między Izą, Marcinem a Radkiem (Philippe Tłokiński).

„M jak miłość”, odcinek 1700. Emisja w TV2 w poniedziałek 16.01.2023. Streszczenie

Co wydarzy się w „M jak miłość”? Streszczenia dostępne w Internecie wskazują na to, że kolega z pracy Chodakowskiej będzie chciał jeszcze bardziej zbliżyć się do pięknej szefowej. Radosław wykorzysta moment chwilowego ochłodzenia między Izą i Marcinem; Chodakowski dostrzeże bowiem, że jego żona spędza wiele czasu w pracy, co – jego zdaniem – negatywnie wpływa na ich rodzinne życie. Wyraźnie przybita redaktor naczelna „Głosu Gródka” wyżali się swojemu współpracownikowi, mówiąc:

Jestem do niczego... Nie ogarniam redakcji, nie ogarniam własnego domu, dzieci... Jestem chodzącą porażką i wszyscy wokół to widzą...

Rozmówca Izy zacznie ją pocieszać, a nieoczekiwanie… pocałuje ją w usta! Zbita z tropu Chodakowska początkowo nie zareaguje, ale już po chwili stanowczo odepchnie absztyfikanta.

Zrób to jeszcze raz, a wylecisz z pracy na zbitą twarz! Nigdy więcej, rozumiesz?! – krzyknie w stronę Radka.

Mężczyzna nie da jednak za wygraną i wieczorem wyśle szefowej wiadomość SMS z wyznaniem miłości. Izabela zatai to przed mężem… Czy to oznacza początek końca związku Chodakowskich? Czy Iza zdradzi Marcina? Tego na razie nie wiadomo, ale pewna jest za to godzina emisji serialu! „M jak miłość” w TV  można oglądać w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. „Emka” jest dostępna także online – na platformie vod.

Zaskakująca metamorfoza Adriany Kalskiej. Internauci patrzą na perukę i obcisły strój: "Jaka Dżaga"
Adriana Kalska zdradziła na Instagramie, jak żegnała 2022 rok. Aktorka wybrała dość oryginalny strój, łącząc go m.in. z peruką. Efekt nie mógł przejść w sieci bez echa!...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena "M jak miłość". Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstaną się też w serialu? Chodakowska będzie o krok od zdrady! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.