"M jak miłość" po wakacjach. Iza i Kama razem będą szukać Marcina? Zaskakujący kadr obiegł sieć

W nowych odcinkach "M jak miłość", które widzowie zobaczą po wakacjach, będzie się działo! Chociaż szczegóły dotyczące kolejnego sezonu są owiane tajemnicą, to aktorzy co nieco zdradzają w sieci.

Co w „M jak miłość” po wakacjach 2024?

Widzowie serialu: „M jak miłość” w zeszłym tygodniu musieli pożegnać się z produkcją na dłużej. 1808. odcinek był jednocześnie finałem sezonu. Tym samym rozpoczęła się wakacyjna przerwa w emisji. Na otarcie łez Telewizja Polska proponuje fanom „Mjm” powtórki. Te można oglądać online – na platformie vod.tvp.pl.

Jak dotąd nie wiadomo, kiedy dokładnie bijący rekordy popularności serial wróci do TV. Tajemnicą są również dalsze losy bohaterów. Scenarzyści pozostawili widzów z wieloma znakami zapytania. Jeden z punktów dotyczy kontynuacji wątku Marcina (Mikołaj Roznerski). Przypomnijmy: detektyw Chodakowski został porwany i skatowany przez gangstera Roberta (Kamil Drężek). Czy Marcin przeżyje? Już wiadomo, że tak, ale mężczyzna straci pamięć!

Podczas gdy jedni widzowie zastanawiają się, co stanie się z Chodakowskim, inni snują domysły o dalszych losach jego byłej żony – Izy. Czy postać grana przez Adrianę Kalską pojawi się w nowych odcinkach? Rąbka tajemnicy uchyliła sama zainteresowana, publikując w sieci pewne „wskazówki”.

Marcin i Iza w „M jak miłość”

Iza i Marcin to para, która była uwielbiana przez widzów. Co ciekawe, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przez pewien czas byli razem także w życiu prywatnym. Kilka lat temu ich drogi się jednak rozeszły, a podobny los spotkał Chodakowskich. W serialu Izabela postanowiła odejść od męża i rozpocząć nowe życie – u boku Radka (Philippe Tłokiński). Z czasem bohaterka grana przez Kalską coraz rzadziej pojawiała się w nowych odcinkach „M jak miłość”, co wzbudziło niepokój odbiorców.

Ci, spoglądając na zamieszczane przez aktorkę instagramowe relacje, mogą odetchnąć z ulgą. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Iza będzie obecna w kolejnym sezonie!

Obsada „M jak miłość”. Adriana Kalska i Michalina Sosna razem na planie

Chociaż „M jak miłość” wróci do TVP2 dopiero po wakacjach, to ekipa już pracuje nad nowymi odcinkami. Adriana Kalska opublikowała na Instagramie kadr przedstawiający ujęcie prosto z filmowej kamery. Oznaczenie popularnej produkcji „zdradza”, że koniec maja aktorka spędza właśnie na planie „M jak miłość”.

Fot. Instagram @adriana.kalska.official

Innym ujęciem pochwaliła się Michalina Sosna, czyli serialowa Kama. To właśnie z nią Marcin ułożył sobie życie na nowo po tym, jak Chodakowska od niego odeszła. Czy wspólna fotografia oznacza, że Iza i Kama połączą siły, by odnaleźć detektywa? Tego dowiemy się jesienią, kiedy „Emka” ponownie zagości na „szklanych ekranach”.

"M jak miłość" po wakacjach. Iza i Kama razem będą szukać Marcina? Zaskakujący kadr obiegł sieć

Fot. Instagram @adriana.kalska.official

Nowe wieści o "M jak miłość". Produkcja zabrała głos w sprawie kolejnych odcinków
Emocjonujący finał sezonu "M jak miłość" telewizyjna "Dwójka" pokazała w miniony wtorek. Tym samym rozpoczęła się przerwa w emisji serialu; "Emka" wróci do TV dopiero po wakacjach. A co dzieje się na planie...

Oceń ten artykuł 0 0