"M jak miłość" z dramatycznym zwrotem akcji. Poparzona bohaterka będzie walczyć o życie

Co przyniosą nowe odcinki "M jak miłość"? Opisy odcinków i streszczenia wskazują na to, że scenarzyści postanowili mocno skomplikować życie bohaterów! W wyniku pożaru życie jednej z bohaterek będzie zagrożone... Sprawdźcie, co się wydarzy!

„M jak miłość” 2023. Nowe odcinki – co się wydarzy? Emisja w TV i online. Gdzie oglądać powtórki?

Nowe odcinki „M jak miłość” mają stałe miejsce w programie TV. Epizody premierowo są pokazywane przez „Dwójkę” w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. Wcześniej pojawiają się „Kulisy serialu M jak miłość”, w których obsada opowiada o aktualnych wątkach. Powtórki serialu z kolei trafiają do Internetu – online są dostępne za darmo na platformie vod.tvp.pl.

Opis nadchodzących odcinków jasno wskazuje na to, że scenarzyści przygotowali dla widzów nagły zwrot akcji w jednym z wątków. Dramat wydarzy się w życiu Jagody (Katarzyna Kołeczek) i Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Wszystko przez perfidną zemstę Oli (Justyna Karłowska)…

„M jak miłość”. Czy Jagoda umrze?

Jak podaje „Świat Seriali”, w 1763. odcinku „M jak miłość”, który widzowie TVP 2 będą mogli zobaczyć w poniedziałek 4 grudnia, będzie pełen emocji. Okaże się bowiem, że Jagoda cudem uniknie śmierci! W domu Kiemliczów pod nieobecność Tadeusza dojdzie do pożaru, w którym mocno ucierpi jego partnerka. Mężczyzna wyniesie nieprzytomną małżonkę z płonącego budynku i natychmiast odda w ręce lekarzy. Ci jednak nie będą mieli dla niego dobrych wieści.

Jest nieprzytomna, wydolna krążeniowo, ale niedobrze to wygląda... Poparzenie twarzy jest poważne. Duże ryzyko poparzenia dróg oddechowych i zatrucia dymem. Organizm w dużym stopniu zatruty jest dwutlenkiem węgla, nadal potrzebuje rozprężania.(...) Dla bezpieczeństwa będziemy utrzymywać pacjentkę w śpiączce farmakologicznej...

„M jak miłość”, odcinek 1763. Emisja w TVP 2 w poniedziałek 4.12.2023 o godz. 20:55

W nowym odcinku „M jak miłość” Kiemlicz nie będzie sobie mógł wybaczyć tego, że naraził Jagodę na niebezpieczeństwo. Pożar połączy bowiem z działaniem Oli, która od pewnego czasu burzy spokój zakochanych. Mało tego, Tadeusz zostanie wprost zapytany przez lekarza o to, czy pacjentka bierze jakieś leki:

Zrobiliśmy badania krwi. Mam pewne podejrzenia, ale… zobaczymy, co wykażą testy toksykologiczne.

Tadeusz, Staszek (Sławomir Holland) i Krystyna (Dorota Chotecka) domyślą się, że Aleksandra mogła też podtruwać Jagodę. Czy Kiemliczowa przeżyje? Czy Ola poniesie konsekwencje swoich czynów? Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów? Tego dowiemy się, oglądając nowe odcinki „M jak miłość”!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kasia Kołeczek (@koleczek)

Oceń ten artykuł 0 0