MAKJ na Sunrise Festival

Posiadający ponad milion followersów na Facebooku MAKJ wystąpi już 22 lipca na Sunrise Festival

Nie każdy wie, że ten obiecujący artysta, będąc nastolatkiem, mieszkał w Chinach, gdzie występował jako… zawodowy kierowca rajdowy!

Mackenzie Johnson, znany pod pseudonimem MAKJ, to amerykański DJ. Muzyką elektroniczną zainteresował się w wieku 15 lat, wtedy też zakupił swój pierwszy profesjonalny sprzęt grający. Po powrocie do ojczyzny w wieku 17 lat zaczął grywać w klubach swojego miasta - San Luis Obispo w Kalifornii. Swój warsztat szlifował pod okiem DJ AM.

Jego kariera na poważnie rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy to stworzył pierwsze autorskie kawałki. Współpracował z takimi artystami jak Showtek , Lil Jon i DJ Kura. W 2013 roku ukazał się singiel  „Countdown" stworzony we współpracy z Hardwell, który w przeciągu 3 dni zadebiutował na miejscu  1 na liście Beatport.

W 2013 roku MAKJ ruszył w swoją pierwszą poważną trasę koncertową wraz z Bingo Players i Bassjackers. Następnie zaczął grać na takich festiwalach jak Electric Zoo, Coachella i Voodoo Experience, TomorrowWorld, Webster Hall i Ruby Skye. W marcu 2014 roku magazyn Billboard, po jego występie na Ultra Music Festival, nazwał go jednym z 10 najlepszych wykonawców.

MAKJ jest także gospodarzem audycji radiowej „Radio Revolution” na Clear Channel’s Evolution.

@makj wystąpi na Sunrise Festival 2016! #makj #sunrisefestival #kolobrzeg #party #music #fun #amazing #beach #sun #summer

A photo posted by Sunrise Festival 22-24 July (@sunrisefestivalpl) on

A photo posted by M A K J (@makj) on

TACOS FOR LIFE

A photo posted by M A K J (@makj) on

smile

A photo posted by M A K J (@makj) on

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena MAKJ na Sunrise Festival to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.