Maffashion i Czarek Jóźwik kiedyś byli parą. Teraz Julia Kuczyńska odniosła się do nowego związku jej "ex"!

Pamiętacie związek Maffashion i Czarka Jóźwika? Chociaż jest to już pieśń przeszłości i obydwoje są już w nowych parach, Julia Kuczyńska niedawno wspomniała o swoim "ex" na Instagramie. Wszystko przez pewne pytanie...

Maffashion i Czarek Jóźwik po zerwaniu

Julia Kuczyńska i Czarek Jóźwik przez kilka lat uchodzili za jedną z najbardziej dobranych par w instagramowym świecie „znanych i lubianych”. Maffashion i jeden z twórców kanału Abstrachuje spotykali się przez długi czas, a niektórzy donosili, że na palcu „Maff” pojawił się nawet pierścionek zaręczynowy! Szczęście zakochanych zastąpiła jednak decyzja o rozstaniu, a Kuczyńska i Jóźwik niemal od razu poinformowali o tym swoich fanów.

Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi (…)

– wyznali nieoczekiwanie w 2019 roku.

Na nagraniu Maffashion wspominała o tym, że chce utrzymywać kontakt z byłym partnerem i wiele wskazuje na to, że jej słowa znalazła odwzorowanie w rzeczywistości. Niedawno Maffashion, która obecnie jest partnerką aktora Sebastiana Fabijańskiego i mamą ponad rocznego Bastiana, odpowiedziała na pytanie internautów właśnie o byłego partnera.

Julia Kuczyńska o związku Czarka Jóźwika i Julii Zawadzkiej

Po zerwaniu z Julią Kuczyńską Czarek Jóźwik związał się z… Julią! Jego partnerką została Julia Zawadzka: youtuberka mocno związana ze światem mediów społecznościowych.

Wątek związku Cezarego i Julii został poruszony podczas niedawnej sesji pytań i odpowiedzi na Instagramie Maffashion.

Co sądzisz o nowej dziewczynie Czarka? Nie czujesz przy nich dyskomfortu?

– zapytał pewien użytkownik sieci, a „Maff” pośpieszyła z odpowiedzią.

Julię poznałam. Kilka wspólnych imprez zaliczyliśmy razem. Także ostatnią Wigilię z przyjaciółmi. Super z nich para. Życzę wszystkiego, co najlepsze!. Pasują do siebie idealnie (…)

– przyznała Kuczyńska, dodając:

Dyskomfortu nie czuję. Ale zawsze jest jakoś tak... Sama nie wiem... To dziwne uczucie.

Spodziewaliście się takiej wypowiedzi Maffashion?

InstaStory @maffashion_official

Maffashion pstryknęła Bastianowi kilka nowych zdjęć. "Widać, że mama robi w branży modowej" - komentowali internauci
Macie swoje ulubione "stylówki z dzieciństwa"? Bo syn Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego chyba już tak! Blogerka pokazała nowe zdjęcia z maluchem w roli głównej, który prezentuje dość...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze