Maffashion odsłania pośladki! Gwiazda podzieliła się odważną fotografią. "Petarda!" [FOTO]

Maffashion wie, jak zachwycić użytkowników Instagrama! Julia Kuczyńska opublikowała w sieci bardzo odważne zdjęcie. Na najnowszym kadrze gwiazda śmiało odsłoniła pośladki! Pod zdjęciem posypała się masa pozytywnych komentarzy! "Maff" swoją najnowszą migawką wprost rozgrzała internautów!

Maffashion odważnie odsłania pośladki

Maffashion stanowczo należy do grona gwiazd, które wiedzą, jak zachwycić swoich internetowych obserwatorów. Popularna blogerka modowa działa na rynku modowym już od kilku lat. 33-letnia ukochana Sebastiana Fabijańskiego doczekała się także dziecka: prawie rok temu na świat przyszedł jej syn – Bastian. „Maff” cieszy się także sporym gronem odbiorców, co plasuje jej profil w czołówce polskich kont na Instagramie. Jej wirtualny album zdjęć obserwuje obecnie ponad 1,4 mln internautów z całego świata!

Nic więc dziwnego, że Maffashion coraz częściej przedstawia swojemu sporemu gronu odbiorców własne atuty! Nie inaczej jest w przypadku jej najnowszego kadru, który właśnie zasilił jej instagramowy profil! Julia Kuczyńska zapozowała bowiem w skąpym bikini. Przy czym, stojąc bokiem do obiektywu, odsłoniła swoją smukłą sylwetkę i atrakcyjne pośladki! Całość uzupełnia tło zdjęcia. Gwiazda stanęła przy oknie, za którym rozpościera się bujna zieleń. Opublikowany przez blogerkę kadr wprost rozgrzał internautów!

Jakie reakcje internautów?

Jak wcześniej wspomnieliśmy, Maffashion cieszy się dużym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Czy fani gwiazdy przyjęli jej najnowsze zdjęcie ciepło? Okazuje się, że nawet bardzo! W komentarzach łatwo można znaleźć same komplementy i pochwały względem jej atrakcyjnej figury! Pod postem w internetowym serwisie możemy także znaleźć masę tzw. płomyczków i serduszek! Nic dziwnego, bo zdjęcie „Maff” jest naprawdę bardzo gorące!

Oj, cudnie wyglądasz i zdjęcie piękne!

Ideałów nie ma… a jednak!

Ale figura!

Petarda!

Takie ciało… skandal!

Kusząca fotografia Julii Kuczyńskiej zebrała do tej pory ponad 25 tys. serduszek na Instagramie.

Maffashion w zaskakującym wydaniu. Sesja topless to dopiero początek! "Dałaś do pieca" [ZDJĘCIA]
Maffashion wie, jak zaskoczyć! Julia Kuczyńska pokusiła się właśnie o aktualizację swojego Instagrama, publikując zdjęcia topless. Kadry z odważnej sesji zdjęciowej, podczas której...

Oceń ten artykuł 12 12

Ogólna ocena Maffashion odsłania pośladki! Gwiazda podzieliła się odważną fotografią. "Petarda!" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 24 głosów.
Komentarze