Maffashion zmysłowo. Sukienka podkreśliła jej biust, odsłaniając naprawdę sporo! "Kobieta petarda" [ZDJĘCIA]

Julia Kuczyńska zaktualizowała swój profil na Instagramie, tym razem prezentując się w zmysłowym wydaniu. Maffashion wybrała dopasowaną kreację, która sporo odkryła! Reakcja internautów? Mogła być tylko jedna!

Julia Kuczyńska na Instagramie

Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, nie próżnuje! Polska blogerka modowa oraz influencerka aktywnie uczestniczy w rozmaitych projektach i kampaniach, a efektami swojej pracy dzieli się z internautami. Tych na profilu „Maff” nie brakuje – konto Kuczyńskiej w sieci śledzi bowiem już blisko 1,5 mln użytkowników sieci! Sama Kuczyńska dba o to, jej przestrzeń w sieci tętniła życiem, pokazując urywki zarówno jej zawodowego, jak i prywatnego życia. Dodajmy, że Maffashion i jej partner – Sebastian Fabijański we wrześniu 2020 roku zostali rodzicami syna, który otrzymał imię Bastian. Chłopiec często gości więc w instagramowej galerii, a kadry z maluchem roztapiają nawet najtwardsze serca.

Tym razem Julia opublikowała fotografie przedstawiające ją podczas pracy. Modelka stanęła przed obiektywem aparatu w siateczkowej kreacji z dość dużym wycięciem w okolicy biustu. Właśnie w taki sposób Kuczyńska zaprezentowała pewną markę, a internauci nie mogli przejść obok nowych ujęć bez słowa.

Komplementy pod nowymi zdjęciami Maffashion

Julia Kuczyńska już niejednokrotnie udowadniała, że doskonale czuje się w roli modelki. Wspomniana publikacja przypadła do gustu internautom, którzy pozostawili po sobie „ślad” w postaci licznych komplementów:

Zmysłowe.

Kobieta petarda!

Piękna sukienka i kolory stylizacji.

Mega.

Maffashion przywiązuje ogromną wagę do kontaktu z fanami, wykorzystując do tego social media. To właśnie tam Kuczyńska nierzadko porusza także ważne kwestie, a internauci cenią ją za szczerość i spontaniczność. Też czasem sprawdzacie, co słychać u „Maff”?

Maffashion zrzuciła ubranie, włączyła kamerę i zapozowała w bieliźnie. Nie skończyło się na jednym ujęciu. "Niepowtarzalna"
Maffashion wrzuciła do sieci nagranie, na którym pozuje w bieliźnie. Julia Kuczyńska po raz kolejny udowodniła, że przed kamerą czuje się bardzo swobodnie. W komentarzach rozwiązał się worek z...

Oceń ten artykuł 2 4

Ogólna ocena Maffashion zmysłowo. Sukienka podkreśliła jej biust, odsłaniając naprawdę sporo! "Kobieta petarda" [ZDJĘCIA] to: 33% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.
Komentarze