hity na MAXXa
hity na MAXXa

Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie

Magda Karwacka swoją popularność zdobyła za sprawą takich programów, jak "Top Model" czy "Love Island". Dzisiaj kobieta może pochwalić się sporym gronem fanów, z którym pozostaje w stałym kontakcie poprzez media społecznościowej. Na Instagrama modelki trafiło właśnie wyjątkowo odważne zdjęcie!

Magda Karwacka z „Top Model” i „Love Island”

Magda Karwacka szerszej publiczności dała się poznać za sprawą takich programów, jak „Top Model” i „Love Island”. Dzięki występom w telewizyjnych show piękna brunetka może cieszyć się dzisiaj sporym gronem fanów. Karwacka pozostaje w stałym kontakcie z wielbicielami poprzez media społecznościowe. Jej konto na Instagramie jest rzetelnie prowadzone i regularnie wzbogacane o nowe fotografie.

Karwacka w samym ręczniku!

Uczestniczka 8. edycji „Top Model” chętnie dzieli się z internautami swoimi zdjęciami, a do sieci nierzadko trafiają także śmielsze kadry modelki. Teraz Karwacka zaprezentowała się swoim fanom w… samym ręczniku!

Najnowsza fotografia kobiety rozgrzała internautów do czerwoności! Pod odważnym zdjęciem posypały się wirtualne serduszka i komentarze. Zachwyceni fani obdarowali Karwacką masą komplementów!

Petarda

Bardzo piękna jesteś

Kobieca i śliczna

Ta uroda!

Sylwia Madeńska eksponuje wdzięki w bikini. Fani myśleli, że Jennifer Lopez! [ZDJĘCIE]
Zwyciężczyni programu "Love Island. Wyspa miłości" podzieliła się z obserwatorami nowym zdjęciem. Gorący kadr wprawił fanów Sylwii Madeńskiej w osłupienie. Byli przekonani, że na...

Oceń ten artykuł 88 44

Ogólna ocena Magda Karwacka w samym ręczniku! Uczestniczka "Top Model" pokazała odważne zdjęcie to: 66% / 100%, uzyskana z: 132 głosów.