Magda Steczkowska topless. Pokazała gorące kadry z basenu! "Wenus w kąpieli"

Magda Steczkowska pochwaliła się odważnymi zdjęciami. Artystka pokazała gorące, wakacyjne kadry, na których można zobaczyć ją topless w basenie. Widok zachwycił internautów.

Magda Steczkowska na Instagramie

Magda Steczkowska jest polską piosenkarką, a prywatnie młodszą siostrą Justyny Steczkowskiej, z którą zresztą w 1995 roku wystąpiła na eurowizyjnej scenie. Widzowie mogą kojarzyć ją również z kilku telewizyjnych programów rozrywkowych. Brała udział m. in. w „Twoja twarz brzmi znajomo”, była także jedną z uczestniczek „Ameryki Express”. Steczkowska jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często dzieli się ze swoimi fanami kadrami z życia prywatnego. Ostatnio pochwaliła się im prawdziwie wakacyjnymi zdjęciami, do których zapozowała w basenie.

Magda Steczkowska topless w basenie

Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 80 tysięcy osób, Steczkowska udostępniła gorące, letnie kadry. Piosenkarka pokazała odważne zdjęcia z basenu, na których można zobaczyć ją topless. Na jednej z fotografii swoje wdzięki zasłoniła książką.

Kocham książki. Najczęściej kończę jedną i zaczynam kolejną

– wyznała.

Pod śmiałymi ujęciami na profilu Steczkowskiej szybko pojawiły się komentarze. Fani artystki pospieszyli z komplementami. Kadry zrobiły na nich niemałe wrażenie.

Wenus w kąpieli 

Piękne zdjęcie, piękna Magda!

Syrenka

Zjawiskowa

Najpiękniejsza Steczkowska

– piszą internauci.

Oceń ten artykuł 5 37

Ogólna ocena Magda Steczkowska topless. Pokazała gorące kadry z basenu! "Wenus w kąpieli" to: 11% / 100%, uzyskana z: 42 głosów.