Magdalena Narożna pozuje w sukience z głębokim dekoltem i z irokezem na głowie. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wróciła do dawnej fryzury? [ZDJĘCIE]

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi opublikowała zdjęcie, na którym prezentuje się w dopasowanej, błyszczącej sukience zakończonej głębokim dekoltem. Na jej głowie "rządzi" też... irokez! Czyżby wokalistka wróciła do dawnej fryzury?

Magdalena Narożna i metamorfoza

Magdalena Narożna jest doskonale znana miłośnikom muzyki disco polo. Jako liderka zespołu Piękni i Młodzi z formacją pojawia się na rozmaitych wydarzeniach, a występy grupy można śledzić też w TV! Wykonawcy takich hitów, jak m.in.: „Niewiara” i „Ona jest taka cudowna” często są obecni na koncertach organizowanych przez Telewizję Polską. Tak było m.in. w przypadku ubiegłego „Sylwestra Marzeń z Dwójką”, gdzie Piękni i Młodzi – pod wodzą Narożnej – zaśpiewali swoje piosenki.

Magda Narożna dba o kontakt z fanami, których nie brakuje także w sieci. Na Instagramie obserwuje ją już blisko 200 tysięcy użytkowników. Wokalistka chętnie ukazuje się im z nieco innej, prywatnej strony, publikując rozmaite kadry i nagrania powstałe w jej czasie wolnym. Narożna chętnie wchodzi z fanami w interakcje, zadając rozmaite pytania. W ostatnim czasie zastanawiała się, czy „tęsknią” za jej dawnym wizerunkiem. Początkowo piosenkarka była bowiem wierna jednej fryzurze – na jej głowie „rządził” charakterystyczny irokez! Z czasem Magdalena odchodziła od tego uczesania, a ostatnio można ją było zobaczyć w wersji z długimi włosami.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Tymczasem na Instagramie pojawiła się fotografia, na której Narożna prezentuje się z… irokezem! Całość dopełnia jasna, błyszcząca kreacja z wyraźnie zaakcentowanym dekoltem.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi z irokezem na głowie

O tym, że jest to kadr z przeszłości, liderka „Pięknych i Młodych” poinformowała w krótkim opisie. Przy okazji zwróciła się do internautów:

Pamiętacie mnie w takiej wersji? Które z moich wydań lubicie najbardziej?

Do swoich słów dodała także hasztagi: #pieknaimloda #madziapim #wspomnienie #kobieta.
Autorka wpisu „wywołała do tablicy” użytkowników Instagrama, a oni ochoczo udzielali odpowiedzi. Jak się okazało, sekcja komentarzy przedstawiała się bardzo różnorodnie:

Moim skromnym zdaniem zdecydowanie lepiej w długich włosach.

Zdecydowanie to w krótkich.

Krótkie to był twój atut.

I w krótkich i w długich super. Ale najważniejsze, jak się czujemy w danej wersji. Jedni lubią długie, inni krótkie, jedni kręcone, inni proste, ile opinii, tyle gustów. Najważniejsze, jak MY SIĘ czujemy.

Zdecydowanie krótkie, wtedy jesteś taka kobieta z pazurem.

Madzia, ja uważam, że bardzo dobrze Ci w długich włosach. Akurat na tym zdjęciu w tych krótkich bardzo ładnie wyglądasz, ale widziałam cię nieraz w krótkich i dodawały ci 10 lat więcej, a długie włosy natomiast Cię odmładzają.

A Wy, co sądzicie?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Rozenek zrezygnowała z blondu. Internauci podzieleni w komentarzach: "za ciemne włosy"
Małgorzata Rozenek-Majdan zafundowała sobie iście wiosenną metamorfozę! Żona Radosława Majdana odwiedziła salon fryzjerski, a efektem pochwaliła się w sieci. Zmiana w wyglądzie "Perfekcyjnej Pani...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Magdalena Narożna pozuje w sukience z głębokim dekoltem i z irokezem na głowie. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wróciła do dawnej fryzury? [ZDJĘCIE] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.