Magdalena Narożna przeszła metamorfozę. Sportowy strój podkreślił jej zgrabną figurę. "Jak osiemnastka" [ZDJĘCIA]

Magdalena Narożna wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Liderka zespołu Piękni i Młodzi na szczupłe ciało założyła sportowy strój i w takim wydaniu pozowała do fotografii wykonanych w domowym zaciszu. W komentarzach posypały się komplementy!

Magdalena Narożna i metamorfoza

Magdalena Narożna to członkini zespołu Piękni i Młodzi; formacja ta jest doskonale znana fanom muzyki disco polo, a wszystko za sprawą tanecznych przebojów. „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna”, „Tak już bez ciebie” – to tylko kilka z wielu utworów, które szybko stały się hitami. Nic więc dziwnego, że Piękni i Młodzi często są zapraszani na rozmaite koncerty, a ich występy są relacjonowane także w TV. Tak było m.in. w przypadku „Sylwestra Marzeń z Dwójką”.

Wakacje to czas, w którym grupy muzyczne występują na licznych plenerowych wydarzeniach. Oznacza to, że przed Magdą Narożną intensywny czas! Mimo natłoku obowiązków liderka „Pięknych i Młodych” znajduje „czas dla siebie”, stawiając na aktywność fizyczną. W jednym z niedawno udzielonych wywiadów wyznała, że dzięki temu udało się jej „zgubić” sześć kilogramów.

Wsiadam na rowerek, robię ćwiczenia, idę biegać. Ja teraz mam już wagę taką, w której się dobrze czuję. Może jeszcze kilogram, jak jeszcze zrzucę za dużo, to nie będzie to dobrze wyglądało – wyznała.

Swoją metamorfozą Narożna chętnie chwali się na Instagramie, jednocześnie inspirując internautów do częstych treningów oraz ćwiczeń. Niedawno pozowała do fotografii, mając na sobie sportowy strój podkreślający jej zgrabną sylwetkę.

Przesuń w prawo.

Internauci komentują nowe zdjęcia Magdy Narożnej na Instagramie

Przed obiektywem aparatu Magdalena Narożna pojawiła się w niebieskim, dwuczęściowym komplecie, tym samym odsłaniając ciało. W opisie poleciła swoim instagramowym obserwatorom połączenie, które w jej przypadku bardzo dobrze się sprawdziło:

Za oknem pochmurno, więc trening i espresso jak najbardziej wskazane!

Internauci bardziej zwrócili uwagę na sam wygląd bohaterki ujęć, zapełniając miejsce przeznaczone na komentarze. Pod postem dominowały komplementy, ale nie zabrakło też innych przemyśleń. Zdaniem niektórych Narożna prezentuje się w nie do końca korzystnym wydaniu.

Zazdroszczę takiej figury.

Super forma ! Zawsze byłaś piękna, ale trzeba przyznać, że w wydaniu fit reeeewelacyjnie (…).

Normalnie jak „osiemnastka”!

Za bardzo pani schudła.

Nie wygląda to dobrze.

Padło również pytanie o to, ile razy w tygodniu ćwiczy wokalistka.

Staram się codziennie – przyznała.

A jaka jest wasza ulubiona forma aktywnego spędzania wolnego czasu?

Magdalena Narożna niemal nago na Instagramie. Nie włożyła biustonosza i nie zastosowała filtrów [FOTO]
Magdalena Narożna to członkini lubianego w discopolowych kręgach zespołu Piękni i Młodzi. Wokalistka niedawno przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz bez skrępowania odsłania wysportowaną...

Oceń ten artykuł 0 1