Magdalena Narożna w cekinowej kreacji. Tak świętuje! Lawina życzeń pod nowym zdjęciem wokalistki zespołu Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna wrzuciła do sieci nowe zdjęcie. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi stanęła przed obiektywem w błyszczącej kreacji, zbierając mnóstwo komplementów! W komentarzach pojawiły się również... urodzinowe życzenia!

Magda Narożna na Instagramie

Magdalena Narożna zaktualizowała konto na Instagramie, dodając nowe zdjęcie, a internauci wprost zasypali ją życzeniami! We wtorek 22 listopada wokalistka zespołu Piękni i Młodzi świętowała bowiem 34. urodziny i z tej okazji postanowiła wzbogacić swój instagramowy profil o kolejną fotografię. Zdjęcie przedstawia Narożną pozującą w jasnej, cekinowej kreacji podkreślającej biust. Z kolei dół sukni zdobiły mieniące się frędzle – całość dała prawdziwy efekt „wow”!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Do wspomnianej fotografii Magda Narożna dodała refleksyjny wpis, nawiązując do ważnego dla niej święta:

Dziś są moje urodziny. Najbardziej mi szkoda, że będę spędzała je bez córki. Ale na szczęście mam przy sobie mojego ukochanego i przyjaciół (…) – rozpoczęła.

Urodzinowe życzenia dla Magdaleny Narożnej

W swoich dalszych słowach wokalistka formacji disco polo nawiązała m.in. do osób krytycznie wypowiadających się na jej temat:

Niektórzy ludzie życzą mi bardzo źle, z jakiego powodu – nie wiem. Ja, takim ludziom życzę jak najlepiej, może jak będą szczęśliwi, w końcu odczepią się ode mnie. Chce cieszyć się każdą chwilą! Życie jest zbyt krótkie, by się smucić. Dziękuję wszystkim, którzy o mnie pamiętają :) Dziś po prostu wysyłajcie uśmiechy w moją stronę.

Pod wspomnianym postem szybko zaroiło się od komentarzy, a prym wiodły urodzinowe życzenia skierowane w stronę solenizantki. Nie zabrakło także komplementów!

Madziu, wyglądasz jak milion dolarów! Niee, jak dwa miliony!

Boska.

Cudowna kreacja… Tak przez chwilę nie poznałam.

Piękna Pani w tej sukience.

Sama Narożna oznaczyła również miejsce sugerujące, że jest poza granicami kraju: w Chicago. W ostatnim czasie „Piękni i Młodzi” koncertowali w USA.

Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna jest związana z zespołem Piękni i Młodzi od samego początku. Grupa wykonująca utwory disco polo powstała w 2012 roku, a – poza Narożną – formację stworzyli także: Daniel Wilczewski oraz Dawid Narożny. Magdalena i Dawid byli ze sobą związani także prywatnie, ale wszystko zmieniło się w 2019 roku, kiedy para ogłosiła rozstanie. Kilka miesięcy później Narożny został wykluczony z zespołu, a jego miejsce zajął Daniel Biczak.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Zespół Piękni i Młodzi ma na swoim koncie wiele hitów doskonale znanych miłośnikom muzyki disco polo. „Niewiara”, „Ona jest taka cudowna”, „Tak już bez ciebie” – to tylko kilka z wielu tytułów stworzonych właśnie przez formację.

Grupa próbowała swoich sił również w talent show; w 2014 roku muzycy stanęli przed jury w programie: „Must Be the Music. Tylko Muzyka”, a występ doprowadził ich aż do finału. Z kolei rok temu sama Narożna wzięła udział w show: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, zajmując szóste miejsce.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna prywatnie jest mamą kilkuletniej córki Gabrysi (owoc związku z Dawidem Narożnym), a od kilku lat jest w związku z Krzysztofem Byniakiem. Wokalistka niezmiennie może liczyć na wsparcie fanów, którzy wprost zasypali ją urodzinowymi życzeniami. My także życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Magda Narożna z "Pięknych i Młodych" odsłoniła tatuaż mieszczący się tuż pod biustem. Odważna kreacja to hit!
Magdalena Narożna wskoczyła w długą, błyszczącą kreację i zachwyciła internautów. Członkini zespołu Piękni i Młodzi przy okazji odsłoniła też tatuaż,...

Oceń ten artykuł 5 3

Ogólna ocena Magdalena Narożna w cekinowej kreacji. Tak świętuje! Lawina życzeń pod nowym zdjęciem wokalistki zespołu Piękni i Młodzi to: 62% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.