Magdalena Narożna z tajemniczym towarzyszem. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi pisze o miłości [ZDJĘCIE]

Czy Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi jest w związku? Wokalistka należy do "znanych i lubianych", którzy strzegą swojej prywatności. Ostatnio na Instagramie uchyliła jednak rąbka tajemnicy, publikując osobisty kadr. Nie jest na nim sama!

Magdalena Narożna i Dawid Narożny w zespole Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek disco polo. Jako liderka zespołu Piękni i Młodzi koncertuje i w pocie czoła pracuje nad nowym materiałem. Utwory, które przyniosły popularność formacji to m.in.: „Niewiara”, „Tak już bez Ciebie”, „Kocham się w Tobie” i wiele innych.

Słuchacze chętnie sprawdzają, jak wygląda codzienność Narożnej, a ona umożliwia im „podgląd”, publikując zdjęcia oraz filmy na Instagramie. Czy Magda Narożna jest w związku? W ostatnich latach wątek prywatny był bacznie obserwowany przez fanów „Pięknych i Młodych”. W 2019 roku najpierw doszło do rozstania Magdaleny i jej męża – Dawida Narożnego, który także był członkiem formacji. Następnie – w wyniku kłótni w zespole – mężczyzna został z niego wykluczony. Jego miejsce zajął Daniel Biczak.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Zarówno Magdalena, jak i Dawid – będący rodzicami Gabrieli – stworzyli nowe związki. Wokalistka znalazła szczęście przy boku Krzysztofa Byniaka. Internauci mogli zobaczyć mnóstwo ich wspólnych fotografii oraz filmików. Od pewnego czasu próżno było jednak szukać podobnych publikacji, co pobudziło czujność użytkowników sieci. Teraz Narożna dodała nowy kadr, a w opisie nawiązała m.in. do miłości.

Czy Magdalena Narożna jest z Krzysztofem?

Zdjęcie przedstawia Magdalenę Narożną trzymającą rękę drugiej osoby. Zostało ono zrobione tak, by tożsamość towarzysza wokalistki pozostała tajemnicą.

Zawsze trzymaj mnie za rękę. A Wy macie w swoim życiu osobę, na którą możecie liczyć ? Życzę Wam z całego serca, by otaczali Was ludzie życzliwi! Uczmy się doceniać najdrobniejsze rzeczy, chwile, cieszmy się z każdego dnia z najbliższymi – wyznała w komentarzu, dodając w języku angielskim dopisek: „miłość”.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Najświeższa publikacja Narożnej nie tylko została dostrzeżona w Internecie, ale też otrzymała liczne odpowiedzi. Wśród słów pozostawionych przez internautów pojawiły się też pewne domysły:

Ciekawe, kto to.

No właśnie, kto?

Miłość kwitnie, Madzia.

Sama liderka „Pięknych i Młodych” nie odniosła się do tych wpisów. Też jesteście ciekawi, kto jej towarzyszy?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi poinformowała o zabiegu. "Dbajcie o siebie"
Magdalena Narożna aktywnie działa w mediach społecznościwych. Po tym, jak liderka zespołu Piękni i Młodzi nieco wycofała się z instagramowego życia, fani ruszyli z pytaniami o jej zdrowie. Teraz piosenkarka wspomniała o tym, jak się...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Magdalena Narożna z tajemniczym towarzyszem. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi pisze o miłości [ZDJĘCIE] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.