Magdalena Narożna z zespołu Piękni i Młodzi poinformowała o zabiegu. "Dbajcie o siebie"

Magdalena Narożna aktywnie działa w mediach społecznościwych. Po tym, jak liderka zespołu Piękni i Młodzi nieco wycofała się z instagramowego życia, fani ruszyli z pytaniami o jej zdrowie. Teraz piosenkarka wspomniała o tym, jak się czuje.

Magdalena Narożna i zespół Piękni i Młodzi

Magdalena Narożna jest bardzo dobrze znana miłośnikom muzyki disco polo. Wraz z Dawidem Narożnym oraz Danielem Wilczewskim założyła zespół Piękni i Młodzi, który następie wylansował wiele hitów. „Niewiara”, „Tak już bez ciebie”. „Kocham się w Tobie” – to piosenki, które cieszą się sporą popularnością.

Rozłam w formacji nastąpił w 2020 roku. Wówczas z „Pięknych i Młodych” został wykluczony były partner Narożnej, a zastąpił go Daniel Biczak. Od tamtej pory zespół koncertuje w niezmienionym składzie.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magda Narożna ma spore grono fanów, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 220 tysięcy internautów. Wokalistka dba o to, by na konto trafiały aktualne treści. Stąd też ograniczenie aktywności Magdaleny w ostatnim czasie mocno zaniepokoiło użytkowników sieci. Sama Narożna tydzień temu uspokajała ich, dziękując za troskę:

Dziękuję, że się o mnie martwicie. To bardzo miłe i bardzo to doceniam. Jesteśmy w trakcie urlopu, każdy spędza go w różny sposób. Ja odpoczywam od telefonu i po raz kolejny robię coś dla siebie. Ale pamiętajcie! Cały czas Was motywuje,  jesteście wielcy.

Teraz – w jednej z wypowiedzi dla mediów – liderka „Pięknych i Młodych” raz jeszcze odniosła się do chwilowego „zwolnienia obrotów”. Wspomniała m.in. o zabiegu, który przeszła.

Magda Narożna o swoim stanie zdrowia

W miniony weekend zespół Piękni i Młodzi zagrał w ramach koncertu „Roztańczony PGE Narodowy”. Po występie Magdalena Narożna udzieliła krótkiego wywiadu dla magazynu Party. Opowiedziała o tym, jak się czuje:

Bardzo się cieszę, że w taki sposób ją [przerwę - przyp. red.] spędziłam. Rzeczywiście, miałam jakiś tam drobny zabieg, ale nic poważnego się nie dzieje. Dochodzę teraz do siebie, ale – jak widać – funkcjonuję, daję radę i to jest najważniejsze. Dbajcie o swoje zdrowie.

Narożna znów zwiększyła także swoją aktywność w sieci, zachęcając innych m.in. do prowadzenia zdrowego stylu życia.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Magdalena Narożna na wakacjach. Tuż po treningu chwyciła za telefon i zrobiła selfie. "Zazdroszczę figury"
Trening i wakacje - czy da się to połączyć? Magdalena Narożna pokazuje, że tak można! Liderka zespołu Piękni i Młodzi nawet będąc na urlopie, nie rezygnuje z aktywności fizycznych. Na Instagramie pokazała, jak wygląda po bieganiu....

Oceń ten artykuł 0 0