Maja Sablewska kompletnie nago! Tak świętowała urodziny. "Zniewalająco piękna" [FOTO]

Maja Sablewska skończyła 41 lat. Z okazji urodzin podzieliła się z fanami piekielnie odważnym zdjęciem. Pozuje nago na krześle. Gorący kadr skomentował partner stylistki.

Maja Sablewska skończyła 41 lat

Maja Sablewska z polskim show-biznesem związana jest już od wielu lat. Zasłynęła jako managerka polskich gwiazd, opiekując się karierami takich postaci jak Doda, Marina Łuczenko czy Edyta Górniak. Kiedy została jurorką w „X Factorze”, zakończyła karierę managerki. Sama stała się gwiazdą. Na dobre zajęła się modą, pisząc książki i prowadząc własne programy w TVN Style. W ostatnim czasie jest o niej głośno przede wszystkim za sprawą aktywności w mediach społecznościowych. Stylistka jest aktywną użytkowniczką Instagrama, gdzie ma blisko 500 tysięcy obserwatorów. Sablewska słynie już z publikowania bardzo śmiałych fotografii, które sama określa mianem sztuki. Nie wstydzi się nagości i chętnie odsłania ciało przed obiektywem aparatu. Z okazji swoich 41. urodzin zrobiła to po raz kolejny.

Maja Sablewska kompletnie nago

Maja Sablewska skończyła 41 lat. Świętując urodziny, podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie piekielnie odważną fotografią. Zapozowała kompletnie nago. Choć to nie pierwszy raz, gdy publikuje w sieci rozbierane zdjęcie, urodzinowy kadr zrobił na jej obserwatorach szczególnie duże wrażenie. Zasypując stylistkę życzeniami, internauci nie szczędzili jej też komplementów.

Wyglądasz fenomenalnie, pure hotness

Jak dzieło sztuki. Piękna!

Niczym wino! Jestem pod wrażeniem – pełen sztosik

Zniewalająco piękna!

Piękna, zmysłowa. Kobieta jak wino

No, ta fota wymiata!

– ocenili fani.

Gorący kadr skomentował również wieloletni partner Sablewskiej, muzyk Wojciech Mazolewski.

LOVE

– napisał wyraźnie zachwycony.

Oceń ten artykuł 169 329

Ogólna ocena Maja Sablewska kompletnie nago! Tak świętowała urodziny. "Zniewalająco piękna" [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 498 głosów.
Komentarze