Mała Ania z "Warsaw Shore" pochwaliła się nowym biznesem! Jak dziś wygląda uczestniczka show? [ZDJĘCIA]

Oglądacie "Warsaw Shore"? W pierwszych sezonach brała w nim udział Anna Sowińska, bardziej znana jako Mała Ania. Niedawno w jej życiu nastały spore zmiany - uczestniczka show urodziła dziecko, a także otworzyła własny biznes!

Mała Ania z „Warsaw Shore” otworzyła restaurację

„Warsaw Shore”, czyli dość kontrowersyjny program, w którym uczestnicy biorą udział w licznych imprezach (nie stroniąc od alkoholu), gości w TV już od dziewięciu lat! W pierwszych sezonach do „Ekipy” należała Anna Aleksandrzak (obecnie Sowińska): pieszczotliwie nazywana „Małą” Anią. W show dała się poznać jako energiczna i pewna siebie kobieta, która nie bała się wyzwań. Chociaż Mała Ania już dość dawno zrezygnowała z udziału w „WS”, to widzowie pamiętający odcinki z jej udziałem chętnie sprawdzają, co u niej słychać. W ostatnim czasie u „Małej” wydarzyło się naprawdę sporo! Najpierw wyjawiła, że wraz z partnerem – Arturem Sowińskim – zostaną rodzicami, a następnie, że wzięli ślub. Na początku roku do ich rodziny dołączył chłopiec: Natan.

Anna Sowińska prężnie działa na Instagramie, gdzie poinformowała o kolejnych zmianach. Okazało się, że Mała Ania wraz z ukochanym otworzyła własny biznes! „Sushi Ana” to lokal umiejscowiony w Dąbrowie Górniczej. W sierpniu miało miejsce uroczyste otwarcie, na które zapraszali rodzice małego Natana.

Anna Sowińska i metamorfoza

Mała Ania z „Warsaw Shore” aktywnie uczestniczy w promocji restauracji, publikując w sieci posty zachęcające do odwiedzenia nowego miejsca na gastronomicznej mapie miasta. W jej galerii nie brakuje również uroczych kadrów z synkiem oraz romantycznych ujęć z ukochanym – pod każdym z nich roi się od komplementów!

Wyglądasz rewelacyjnie.

Patrzę, patrzę i nie mogę się napatrzeć, promieniejesz Aniu, naturalnie piękna kobietka z Ciebie.

Piękna, młoda mama.

Jak widać, życie Ani z „Warsaw Shore” w ostatnim czasie mocno się zmieniło! Oglądaliście edycje „WS” z udziałem Sowińskiej?

Eliza z "Warsaw Shore" pokazała, jak wygląda bez mocnego makijażu. Efekt wbija w fotel!
Pamiętacie Elizę z pierwszych edycji programu: "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy"? Partnerka Pawła "Trybsona" Trybały wrzuciła do sieci nowe zdjęcia, na którym zaprezentowała się w nieco innym wydaniu....

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze