Małgorzata Rozenek mimochodem wspomniała o swoim wieku. Reakcja internautów zaskakuje!

Urodziny Małgorzaty Rozenek zbliżają się wielkimi krokami. Które? Informację na temat wieku zdradziła sama "Perfekcyjna Pani Domu", zamieszczając w sieci nowy wpis. Internauci szybko "wpadli na trop"!

Małgorzata Rozenek – wiek

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się sporym zainteresowaniem mediów, a niemal każdy jej krok jest bacznie obserwowany. Żona Radosława Majdana oraz mama trójki dzieci doskonale wie, jak funkcjonować w świecie show-biznesu i podejmuje się coraz to nowych zadań. Mimo napiętego grafiku Małgorzata Rozenek niezmiennie pozostaje w kontakcie z internautami, dzieląc się z nimi tym, jak wygląda jej codzienność. Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Matki prowadząca program: „Projekt Lady” opublikowała na Instagramie serię fotografii przedstawiających jej mamę: Zofię Kostrzewską.

Przesuń w prawo.

Do rodzinnych zdjęć autorka wpisu dodała również obszerny komentarz, w którym wspomniała m.in. o tym, jaka jest jej mama. Co ciekawe, słowa Małgorzaty Rozenek-Majdan zwróciły uwagę internautów z powodu pewnego szczegółu dotyczącego jej… wieku!

Małgorzata Rozenek na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan, nawiązując do tego, jaką jest córką, pośrednio poruszyła również kwestię swojego wieku.

Moja Mama Zofia, na tych zdjęciach, tylko wygląda na niewiniątko, ale nie dajcie się temu zwieść, w końcu musi być niezłą siłaczką, żeby dawać sobie ze mną radę od 44 lat. Jeżeli udało mi się stworzyć szczęśliwą rodzinę, to dzięki temu, że Mama pokazała mi jak, stworzyła ze mnie (razem z Tatą) silną, szczęśliwą, wartościową kobietę. Nauczyła mnie hierarchii wartości i nakrywania do stołu, pokazała, gdzie leży źródło prawdziwej wartości, jest ze mnie nieustannie dumna i nieustannie krytykuje wszystko co robię, ale kto by się Jej dziwił? Kocham Cię Mamo.

Wpis żony Radosława Majdana nie umknął czujnym użytkownikom sieci, a ci ruszyli z komentarzami. Oczywiście nie zabrakło komplementów oraz życzeń z okazji Dnia Mamy, ale pojawiło się też kilka głosów nawiązujących do wieku Małgorzaty Rozenek, która urodziny obchodzi 1 czerwca. Oznacza to, że "oficjalnie" będzie 44-latką dopiero za kilka dni.

Nigdy bym nie pomyślała, że masz 44 lata, wyglądasz na mniej i jesteś przepiękna, Twoja mama również.

(…) Tu boom – 44. To jeszcze kilka dni.

Wszystko wskazuje na to, że wkrótce Małgorzata Rozenek-Majdan będzie miała okazję do świętowania. Z okazji nadchodzących urodzin my już życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Małgorzata Rozenek pokazała efekt intensywnych ćwiczeń. Kusy top sporo odsłonił! "Figura super" [WIDEO]
Małgorzata Rozenek znów zwróciła na siebie uwagę internautów. Wszystko za sprawą jej najnowszej publikacji, a ściślej mówiąc - udostępnionego filmiku. Na wspomnianym nagraniu...

Oceń ten artykuł 0 0