Małgorzata Rozenek pokazała nowe nagranie. "Perfekcyjny" wygląd i brudny samochód! Internauci

Małgorzata Rozenek zaskoczyła internautów! Na Instagramie pojawił się krótki filmik przedstawiający żonę Radosława Majdana wsiadającą do ciemnego samochodu. To właśnie ten moment w szczególności zwrócił uwagę internautów, którzy dopatrzyli się pewnego szczegółu.

Małgorzata Rozenek na Instagramie 

1,5 miliona – właśnie tyle osób śledzi poczynania Małgorzaty Rozenek-Majdan w sieci. Instagram, a ściślej – profil żony Radosława Majdana – jest codziennie aktualizowany, a współprowadząca „Dzień Dobry TVN” chętnie dzieli się tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. A dzieje się sporo! Od sierpnia Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński witają odbiorców oglądających „DD TVN”. Oprócz tego Rozenek – znana również z takich programów, jak m.in.: „Perfekcyjna Pani Domu” oraz „Projekt Lady” aktywnie działa także na polu społecznym, angażując się w liczne akcje charytatywne i zwracając uwagę na istotne kwestie obywatelskie. Prężnie działają też marki sygnowane nazwiskiem Rozenek, w tym m.in odzieżowa propozycja.: „Mrs. Drama” . Do tego dochodzą obowiązki domowe – gospodyni programu śniadaniowego jest szczęśliwą żoną sportowca Radosława Majdana, a także mamą trzech synów – Tadeusza, Stanisława oraz Henryka.

Mimo natłoku obowiązków Małgorzata Rozenek nie zapomina o internautach, którzy chętnie sprawdzają, co słychać także w jej „wirtualnym” świecie. Stąd też wśród postów znaleźć można m.in. zarówno ujęcia zdradzające kulisy rozmaitych projektów, jak i filmiki z domowego zacisza. Ostatnio prezenterka postanowiła zwrócić się do instagramowych followersów, życząc im udanego dnia. Do swoich słów dołączyła krótkie nagranie przedstawiający moment, w którym opuszcza dom, wsiadając do samochodu i odjeżdżając: przez cały ten czas z jej twarzy nie schodzi promienny uśmiech! Czujni użytkowników sieci zwrócili uwagę m.in. na wspomniany pojazd, dokładnie mu się przyglądając…

Internauci komentują nowy post Małgorzaty Rozenek

Niektórzy internauci zwrócili uwagę na wygląd samochodu – ich zdaniem nie wyglądało na zadbane:

Gosia, a co Ty do takiego brudnego auta wsiadasz???

Super, ale auto brudne.

Perfekcyjna Pani domu wsiada, powiem bardziej elegancko, do nieumytego samochodu.

Z drugiej strony nie zabrakło słów wyrażających zrozumienie:

Też to zauważyłam, ale, biorąc pod uwagę warunki pogodowe, wiem, jak to jest. Jednego dnia myjesz auto, wracasz do domu już jest brudny.

Podczas gdy jedni komentowali wygląd samochodu, inni bardziej skupili się na głównej bohaterce nagrania. Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się w dopasowanej, jasnej stylizacji: biała marynarka, beżowe spodnie i ciemna torebka to połączenie, które bardzo spodobało się instagramowej publiczności!

Piękna stylizacja.

Jak królowa życia.

Pani Małgosiu, stylizacja petarda.

A Wy, na co zwróciliście uwagę, oglądając wspomniane nagranie?

Roszady wśród prowadzących "Dzień Dobry TVN". Krzysztof Skórzyński bez Małgorzaty Rozenek!
Widzów "Dzień Dobry TVN", którzy włączyli telewizory w środowy poranek, czekało spore zaskoczenie! Krzysztof Skórzyński, który zwykle współprowadzi program wraz z...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze