hity na MAXXa
hity na MAXXa

Małgorzata Rozenek przed porodem w obiektywie męża. Radosław Majdan naraził się "Perfekcyjnej"?

Radosław Majdan ma powód do dumy; wkrótce po raz pierwszy zostanie ojcem! Szczęśliwy mąż Małgorzaty Rozenek-Majdan ostatnio opublikował kadry ukazujące jego ukochaną podczas relaksu w domowym zaciszu. Okazało się jednak, że taki ruch nie do końca spodobał się "Perfekcyjnej"...

Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wkrótce powitają na świecie swoje pierwsze dziecko! Będąca w zaawansowanej ciąży „Perfekcyjna Pani Domu” chętnie dzieli się z internautami kadrami, na których z dumą prezentuje urocze, ciążowe krągłości. 

O tym, że również Radosław Majdan nie posiada się z radości, świadczyć może jego aktywność w sieci; od czasu do czasu do instagramowej galerii męża Małgorzaty Rozenek-Majdan również trafiają bowiem ujęcia ukazujące szczęśliwą rodzinę. Ostatnio były piłkarz postanowił opublikować dwa kadry przedstawiające jego małżonkę odpoczywającą w domowym zaciszu. Zdjęcia prowadzącej „Projekt Lady” zebrały mnóstwo komentarzy, a – co ciekawe – post męża skomentowała sama Małgorzata Rozenek!

Małgorzata Rozenek-Majdan spodziewa się dziecka

Małgorzata Rozenek-Majdan pozostawiła komentarz, w którym – zwracając się bezpośrednio do męża – zwróciła mu uwagę na pewien szczegół:

Pysiula!!! Nie mogłeś́ mi chociaż̇ bluzki na brzuchu poprawić́?!

Chociaż ton wypowiedzi może wskazywać na lekką irytację, gwiazda nie zapomniała o dodaniu kilku emotikon, co wyraźnie zmieniło charakter jej wypowiedzi. Sam wywołany do tablicy Radosław Majdan szybko wytłumaczył w odpowiedzi, iż należycie zadbał o śpiącą małżonkę, a internauci zgodnie twierdzili w komentarzach, że „Perfekcyjna” wygląda pięknie.

Pięknego brzuszka nie trzeba zasłaniać́,

Uroczy widok pięknej mamusi,

Pięknie, tak właśnie odpoczywa 100% kobieta.

To trzecia ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan; prezenterka była wcześniej związana z aktorem Jackiem Rozenkiem, z którym ma dwóch synów: Stanisława i Tadeusza.
Małgorzata Rozenek-Majdan przerabia ciążowe zdjęcia? Internauci zauważyli "falujące ściany"
Gwiazda programów telewizyjnych już od kilku miesięcy oczekuje swojego pierwszego dziecka z mężem Radosławem Majdanem. W związku z tym w mediach społecznościowych celebrytki pojawia się sporo...

Oceń ten artykuł 0 1