Małgorzata Rozenek wraca na antenę! W nowym show podda się morderczym treningom

Małgorzata Rozenek-Majdan dostała nowy program na antenie TVN. Celebrytka sprawdzi swoją wytrzymałość w ekstremalnych wyzwaniach. Widzowie będą mogli śledzić jej mordercze treningi.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest gwiazdą TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan znalazła się w show-biznesie dzięki emitowanemu przez TVN programowi "Perfekcyjna pani domu". Show, w którym celebrytka pokazywała porady dotyczące sprzątania, okazał się prawdziwym hitem. Nie trzeba było czekać długo, by gwiazda zaczęła otrzymywać propozycje prowadzenia kolejnych formatów. W ubiegłym roku Gosia spełniła swoje największe marzenie, bo została gospodynią "Dzień dobry TVN".

Celebrytka współprowadziła poranny show wraz z Krzysztofem Skórzyńskim od września 2022 roku. Kilka miesięcy później stacja podjęła jednak decyzję o odsunięciu Małgorzaty od programu. W wydanym pod koniec czerwca oświadczeniu TVN poinformował, że szykuje nowy format dla gwiazdy.

Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w "Dzień dobry TVN". Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie

– podano w komunikacie.

Nowy program Małgorzaty Rozenek-Majdan

Dopiero po kilku miesiącach nadawca zdecydował się ujawnić szczegóły kolejnego programu z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Wiadomo już, że show otrzyma nazwę "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Zadaniem celebrytki będzie wykonywanie ekstremalnych wyzwań, które będą jej rzucać inne gwiazdy show-biznesu. Co więcej, te osoby będą musiały zmierzyć się z Gosią w wybranej przez nich dyscyplinie.

Oboje mają tylko cztery tygodnie na przygotowanie się do ekstremalnego i zupełnie nowego dla siebie zadania. Wspierają ich w tym eksperci - psycholog sportowy oraz wykwalifikowani trenerzy. Po tygodniach morderczych treningów, setkach godzin spędzonych na ćwiczeniach w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, przygotowań bez żadnej taryfy ulgowej, stają do emocjonującego pojedynku

– zapowiada stacja.

Premierę nowego programu zaplanowano na wiosnę przyszłego roku. Format będzie pokazywany na antenie TVN oraz w serwisie Player.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Małgorzata Rozenek wraca na antenę! W nowym show podda się morderczym treningom to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.