Małgorzata Socha pokazała zdjęcie z młodszą córką. Twarz pięciolatki byłaby w pełni widoczna, gdyby nie ten zabieg

Małgorzata Socha niedawno świętowała piąte urodziny jej młodszej córki. Zdjęcia z tego wydarzenia już trafiły do sieci, jednak próżno szukać na nich twarzy małej Basi w pełnej okazałości. Aktorka zastosowała bowiem pewien zabieg...

Małgorzata Socha i dzieci

Małgorzata Socha to szczęśliwa mama trójki dzieci. Aktorka znana z takich seriali jak m.in.: „Na Wspólnej”, „Przyjaciółki” i „BrzydUla” w 2008 roku wyszła za mąż za Krzysztofa Wiśniewskiego, a para doczekała się dwóch córek: Zofii i Barbary oraz syna: Stanisława. W połowie stycznia młodsza z dziewczynek obchodziła piąte urodziny, a z tej okazji 41-letnia gwiazda wyprawiła Basi bajkowe przyjęcie urodzinowe; zdjęcia z tego wydarzenia znalazły się już na Instagramie.

Przesuń w prawo.

Styczeń jest u nas zawsze gorący. 5 lat temu przyszedł najsłodszy (i najbardziej lubiący słodycze) członek naszej rodziny. Z czarnymi włosami i czekoladowymi oczami. I tak jest dzień w dzień. Kochany słodki Cukiereczku, wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 5 urodzin

– wyznała w opisie Socha.

Małgorzata Socha świętuje urodziny młodszej córki

Małgorzata Socha należy do grona gwiazd, które chętnie dzielą się swoją codziennością w mediach społecznościowych, dbając przy tym o prywatność swoich najbliższych. Stąd też aktorka nie zamieszcza fotografii, na których twarze jej dzieci są widoczne – na najnowszym ujęciu buzia pięciolatki jest więc rozmazana, ale po wyraźnie zarysowanym uśmiechu można wnioskować, że Basia była bardzo zadowolona z przyjęcia. Nie zabrakło bowiem pięknego tortu, iście bajkowych atrakcji oraz pięknych dekoracji – wszystko to dało prawdziwy efekt „wow”!

Pod najnowszym postem Małgorzaty Sochy na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, w których prym wiodły życzenia dla młodszej córki aktorki. My także się do nich przyłączamy!

Małgorzata Socha w niekompletnej stylizacji. "Wyję z zachwytu" - komentuje jeden z internautów... [FOTO]
Małgorzata Socha znów zniewala! Tym razem w niekompletnej stylizacji na planie serialu. Jak Wam się podoba w takim drapieżnym wydaniu? Internauci nie szczędzili komplementów.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze