Małgorzata Socha przekazała wspaniałe wieści. Jedna z lubianych aktorek zagości w serialu "Przyjaciółki" na dłużej?

Małgorzata Socha wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie wykonane podczas sesji fotograficznej. Do kadru nie pozowała sama! Czyżby właśnie w ten sposób gwiazda "Przyjaciółek" zasygnalizowała, że jedna z lubianych postaci zagości w serialu na dłużej?

Kiedy nowy sezon serialu „Przyjaciółki”?

Ostatni odcinek 22. sezonu serialu: „Przyjaciółki” zakończył się mocnym akcentem, pozostawiając widzów w niepewności. Jak potoczą się dalsze losy bohaterów? Odpowiedź na to pytanie to – póki co – wielka niewiadoma. Nie podano również szczegółów dotyczących nowego sezonu. Czy będą kolejne epizody? Wiele wskazuje na to, że tak! Małgorzata Socha, która wciela się w rolę Ingi Gruszewskiej, opublikowała na Instagramie ujęcie jasno wskazujące na to, że rozpoczęto prace nad promocją „Przyjaciółek”. Co więcej, do najświeższej fotografii nie pozowała sama, a w towarzystwie aktorki, która na koniec 22. sezonu wróciła do serialu. Mowa o Agnieszce Sienkiewicz, wcielającej się w postać żywiołowej Dorotki.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Małgorzata Socha i Agnieszka Sienkiewicz razem na nowych zdjęciach

Minione odcinki „Przyjaciółek” obfitowały w wiele niespodziewanych wydarzeń. Największym ciosem dla widzów była śmierć głównej bohaterki: Zuzy (Anita Sokołowska). Markiewicz zmarła w wyniku choroby nowotworowej. Taki ruch ze strony scenarzystów był podyktowany decyzją wspomnianej aktorki. Sokołowska ogłosiła odejście z serialu początkiem września.

(…) Przychodzi taki moment w życiu, kiedy serce i głowa mówią Ci, że potrzebują zmiany (…) – pisała wówczas.

Kiedy wydawać by się mogło, że nic już nie zaskoczy odbiorców, produkcja postanowiła… przywrócić lubianą bohaterkę! Pod koniec sezonu na „szklane ekrany” powróciła Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz-Gauer). Jej pojawienie się zostało entuzjastycznie przyjęte przez widzów, którzy otwarcie przyznawali, że tęsknili za żywiołową bohaterką.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Czy Dorota zostanie z „Przyjaciółkami” na dłużej? Po wpisie Małgosi Sochy można stwierdzić, że tak!

No nie jest to #secretproject. Znowu razem! – napisała, oznaczając również oficjalny, facebookowy profil „Przyjaciółek”.

Internauci nie mogli przejść obok takiego kadru bez komentarza.

Super! Już z niecierpliwością czekam na nowy sezon.

Z Dorotką najlepiej.

Moje kochane. Czekam na następny sezon. Dorotka wróciła, będzie się działo.

Inga i Dorotka to mieszanka wybuchowa, której bardzo brakowało w „Przyjaciółkach”. Czekam! – pisali.

Jesteście fanami „Przyjaciółek”?

Sokołowska zdradziła, jaka atmosfera panowała na planie "Przyjaciółek" tuż przed jej odejściem. "Wszyscy płakali"
Anita Sokołowska pożegnała się z serialem: "Przyjaciółki". W jednym z niedawno udzielonych wywiadów aktorka wyjawiła, jak wyglądały jej ostatnie chwile na planie. "Wszyscy płakali" - relacjonowała.

Oceń ten artykuł 0 0