Małgorzata Socha zniewala ciałem w bikini. "Najpiękniejsza polska aktorka" [ZDJĘCIE]

Małgorzata Socha pokazała się fanom w bikini. Takie zdjęcia to u gwiazdy serialu "Przyjaciółki" rzadkość. Internauci jednak zgodnie ocenili, że aktorka powinna pozować w takim wydaniu częściej. Na fotografiach z polskiej plaży wygląda jak milion dolarów.

Małgorzata Socha w show-biznesie

Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda, której rozpoznawalność i sympatię publiczności przyniosły role w serialach „Na Wspólnej”, „BrzydUla” czy „Przyjaciółki”, nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Nie tylko regularnie występuje w kolejnych produkcjach filmowych i telewizyjnych, ale jest też rozchwytywana przez reklamodawców. Jest m. in. ambasadorką marki biżuterii Apart oraz twarzą sieci salonów meblowych Agata.

Małgorzata Socha – życie prywatne

Gosia Socha z powodzeniem łączy pracę z życiem rodzinnym. 42-letnia gwiazda od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Krzysztofem Wiśniewskim, z którym wychowuje trójkę dzieci: córki Zofię i Barbarę oraz syna Stanisława. Obecnie całą rodziną odpoczywają nad polskim morzem. Ponieważ aktorka ceni sobie kontakt z naturą, w tym roku zamiast do luksusowego hotelu wybrała się na camping.

Małgorzata Socha zachwyca w bikini

Gwiazda seriali „Przyjaciółki” i „BrzydUla” od kilku dni chwali się w sieci kolejnymi zdjęciami z wypoczynku nad polskim morzem. Wakacyjne fotografie publikuje na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad milion osób. Mało która polska gwiazda cieszy się taką popularnością. Nie dziwi więc, że pod każdym postem Małgorzaty Sochy pojawiają się tysiące serduszek i setki komentarzy.

Choć Małgosia Socha nie należy do grona gwiazd, które lubią chwalić się w sieci ciałem, to podczas urlopu nad Bałtykiem chętnie pozuje przed obiektywem aparatu w bikini, a zachwytom nad jej zgrabną sylwetką nie ma końca. 42-letnia aktorka po urodzeniu trojga dzieci wciąż ma figurę nastolatki. Uwagę przykuwają zwłaszcza jej niebotycznie długie nogi. Pod wrażeniem są nie tylko fani, ale i koleżanki z branży.

Hot! Jest moc

– napisała pod jednym ze zdjęć Sochy aktorka Katarzyna Zielińska.

Pięknie pani wygląda. I piękna opalenizna

Nogi jeszcze dłuższe od weekendu. Super!

Seksbomba

Najpiękniejsza polska aktorka 

Piękno samo w sobie. Radością jest na panią patrzeć

Jak zawsze elegancja, umiar, skromność. Podziwiam pani styl

– wtórują internauci.

Oceń ten artykuł 6 5

Ogólna ocena Małgorzata Socha zniewala ciałem w bikini. "Najpiękniejsza polska aktorka" [ZDJĘCIE] to: 54% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.
Komentarze