Małgorzata Tomaszewska kusi nagim ciałem. Pokazała prawie wszystko. "Najpiękniejsza prowadząca" [FOTO]

Małgorzata Tomaszewska chwali się kolejnymi kadrami z gorącej sesji zdjęciowej, której efekty niezmiennie zachwycają jej fanów. Tak wiele, jak na najnowszych zdjęciach, gwiazda "Pytania na śniadanie" dawno nie pokazała.

Małgorzata Tomaszewska w telewizji

Choć Małgorzata Tomaszewska pracuje w TVP dopiero od 2018 roku, zdążyła już wyrosnąć na jedną z największych gwiazd stacji. Jest gospodynią programów „Pytanie na śniadanie”, „The Voice of Poland” oraz „Dance Dance Dance”, a ponadto regularnie współprowadzi rozmaite imprezy okolicznościowe jak Sylwester marzeń z Dwójką czy Wakacyjna trasa Dwójki. W 2020 roku była także jedną z prowadzących Eurowizję Junior w Warszawie.

Małgorzata Tomaszewska – Instagram

Gwiazda „Pytania na śniadanie” aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Dzięki profilom w social mediach może na bieżąco informować fanów o tym, co dzieje się w jej życiu – i tym zawodowym, i prywatnym. Na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 100 tysięcy osób, często dzieli się nowymi zdjęciami. Za każdym razem wywołują one powszechny zachwyt, albowiem miłośników urody 33-letniej gwiazdy telewizji nie brakuje.

Małgorzata Tomaszewska bez bielizny

Małgorzata Tomaszewska jakiś czas temu wzięła udział w odważnej sesji zdjęciowej. Ostatnio postanowiła o niej przypomnieć fanom, chwaląc się na Instagramie kilkoma gorącymi kadrami. Obserwatorzy przyjęli je z ogromnym entuzjazmem, a zachęcona pozytywną reakcją 33-latka postanowiła iść za ciosem i udostępnić kolejne. I chociaż wydawało się, że ostatnio zachwyt internautów osiągnął apogeum, teraz gwiazda „Pytania na śniadanie” jeszcze mocniej podgrzała atmosferę. Zdjęcia, do których zapozowała bez bielizny – w mocno wyciętym kombinezonie – zrobiły na wszystkich piorunujące wrażenie.

Petarda! 

Obłędnie!

Idealnie, pani Gosiu! Najpiękniejsza prowadzą „PnŚ”

Piękna kobieta! Piękny widok 

Prawdziwa bogini

Powiedzieć, że jesteś piękna, to za mało. Ty jesteś po prostu dziełem sztuki! Co za ciało!

– sypią się komentarze.

Oceń ten artykuł 10 20

Ogólna ocena Małgorzata Tomaszewska kusi nagim ciałem. Pokazała prawie wszystko. "Najpiękniejsza prowadząca" [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 30 głosów.
Komentarze