Małgorzata Tomaszewska na finiszu ciąży. Pochwaliła się efektem sensualnej sesji fotograficznej [ZDJĘCIA]

Małgorzata Tomaszewska niebawem powita na świecie córkę! Będąca na finiszu ciąży prezenterka opublikowała nowe zdjęcia powstałe podczas sensualnej sesji fotograficznej. W opisie wyjawiła, że do porodu zostało już naprawdę niewiele czasu.

Małgorzata Tomaszewska w ciąży

Małgorzata Tomaszewska jeszcze niedawno była jedną z „twarzy” programu: „Pytanie na śniadanie”. Prezenterka prowadziła poranny projekt w duecie z Aleksandrem Sikorą. Sytuacja ta zmieniła się w momencie reorganizacji zespołu „PnŚ”. Dotychczasowi gospodarze pożegnali się z widzami, a ich miejsce zajęły nowe pary. To m.in.: Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz oraz Joanna Górska i Robert Stockinger. Sama Tomaszewska szykuje się do zupełnie nowej roli – niebawem urodzi córkę! 14 lutego opublikowała nowe fotografie pochodzące z „ciążowej” sesji fotograficznej. W opisie przyznała, że do porodu zostało naprawdę niewiele czasu.

Małgorzata Tomaszewska o ciąży i córce

Małgorzata Tomaszewska zaktualizowała Instagram, publikując nowe zdjęcia. Do kadrów pozowała, mając na sobie strój subtelnie podkreślający ciążowe krągłości.

Przesuń w prawo.

W opisie do fotografii prezenterka, która prywatnie ma syna: Enzo, przyznała, iż tegoroczne walentynki są dla niej wyjątkowe:

Serca moje! To dla mnie wyjątkowe walentynki. Dziś rozpoczynamy 38. tydzień ciąży! Nasza radość jest tym większa, że nie było pewne, czy do niego dotrwamy. Ale nie o tym - dziś chciałabym wysłać Wam moc walentynkowych życzeń! Przede wszystkim prawdziwej i szczerej miłości.

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie

Internauci również poczuli walentynkowy klimat, gdyż w komentarzach przesyłali Małgosi Tomaszewskiej wiele ciepłych słów oraz życzeń:

Droga Małgosiu, ciąża ci służy, pięknie wyglądasz.

Przepiękne zdjęcia.

Wszystkiego, co najlepsze, Pani Małgosiu. Życzę Pani wspaniałych walentynek.

Droga Gosiu, jesteś na co dzień piękną dziewczyną. Ale w ciąży wyglądasz po prostu mega przepięknie. Wręcz zjawiskowo, jak bogini. Ciąża Tobie bardzo służy.

Przede wszystkim zdrówka dla Was. Pięknie.

Kolejna piękna sesja pięknej mamy. Czekamy na Laurkę, miłego dnia.

Już wiadomo, że dziewczynka otrzyma imię Laura.

Małgosia Tomaszewska pokazała mamę. Są niemal identyczne! [FOTO]
Małgorzata Tomaszewska podzieliła się zdjęciami z rodzinnego albumu. Pokazała kadry, na których zapozowała z mamą. Są jak dwie krople wody!

Oceń ten artykuł 0 0