hity na MAXXa
hity na MAXXa

Małgorzata Tomaszewska przerwała rozmowę. Powiedziała na wizji coś intymnego. Chodziło o dziecko

Małgorzata Tomaszewska na początku sierpnia ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. Podczas dzisiejszego wydania "Pytania na Śniadanie" na wizji zdradziła intymny sekret. Chodziło o dziecko!

Pytanie na Śniadanie. Małgorzata Tomaszewska musiała przerwać rozmowę

W programach na żywo nie zawsze wszystko da się przewidzieć. Widzowie mogli oglądać już wiele wpadek – mniej lub bardziej spektakularnych – jednak prowadzący zazwyczaj potrafią zgrabnie z nich wybrnąć. Na wizji pojawiają się również nieplanowane sceny, które będą stanowiły bezcenną pamiątkę na resztę życia.

W dzisiejszym wydaniu porannego pasma „Pytanie na Śniadanie” kamery również uchwyciły coś, co nie znajdowało się w scenariuszu. W czwartek widzów magazynu przywitali Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy na wizji musieli zmierzyć się z niecodzienną sytuacją.

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży. Na wizji poczuła pierwsze kopnięcie dziecka

Małgorzata Tomaszewska na początku sierpnia ogłosiła, że spodziewa się dziecka. W dzisiejszym wydaniu „Pytania na Śniadanie” podczas rozmowy o deserach zachowywała się inaczej niż zwykle. Nie uszło to uwadze jej ekranowego partnera oraz zaproszonych do studia ekspertek zdrowego żywienia. W pewnym momencie gospodyni śniadaniówki zdobyła się na intymne wyznanie. Jak się okazało, prowadząca po raz pierwszy poczuła wtedy kopnięcia dziecka.

Panie się tak na mnie patrzyły i ty też tak zerkałeś, ale nie wzruszyłam się tą glukozą. Po raz pierwszy dziecko chyba z pięć razy mnie kopnęło podczas tej rozmowy. To były pierwsze kopnięcia i dlatego tak się wzruszyłam – wyznała Małgorzata Tomaszewska.

Och, jeszcze bardziej słodko niż myśleliśmy – skomentowała ekspertka żywienia.

Widzisz, jaką będziesz miała pamiątkę? Bo to szło na żywo – powiedział Aleksander Sikora, dodając:

Małgorzata się wzrusza, a my byśmy chcieli państwu przedstawić kolejny temat. 

Oceń ten artykuł 0 0