Małgorzata Tomaszewska śmiało prezentuje pośladki w bikini. Ciało godne supermodelki. "Bogini" [FOTO]

Gwiazda programów "Pytanie na śniadanie" i "The Voice of Poland" dzieli się w sieci kolejnymi kadrami z rajskich wakacji w Dubaju. Fani są zachwyceni Tomaszewską w wakacyjnym wydaniu. 33-letnia gwiazda ma figurę godną supermodelki. Pod zdjęciami prezenterki w bikini komplementom nie ma końca.

Małgorzata Tomaszewska na urlopie w Dubaju

Małgorzata Tomaszewska wybrała się niedawno na zagraniczny urlop. Gospodyni programów „Pytanie na śniadanie” i „The Voice of Poland” poleciała do Dubaju, który – nie ukrywa – od lat jest jej wielką miłością. Gwiazda Telewizji Polskiej nie jest tam sama. Na wczasy zabrała ze sobą swojego kilkuletniego synka Enzo. Towarzyszy im także dziennikarz i prezenter telewizyjny Aleksander Sikora.

Małgorzata Tomaszewska – profil na Instagramie

Małgorzata Tomaszewska obszernie relacjonuje swój zagraniczny urlop w mediach społecznościowych. Na jej profilu na Instagramie, który obserwuje niemal 100 tysięcy osób, co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia i wideorelacje. Gwiazda TVP w ostatnich dniach pokazuje się fanom niemal wyłącznie w bikini.

Małgorzata Tomaszewska zachwyca w bikini

Prowadząca „The Voice of Poland” i „Pytanie na śniadanie” zniewala w wakacyjnym wydaniu. Na jej instagramowym profilu pod każdą kolejną fotografią z Dubaju komplementom nie ma końca. Tomaszewska w neonowym bikini wygląda jak prawdziwa supermodelka. Prezenterce nie można odmówić znakomitej figury.

Gosiu, petarda! Cudownie

Zjawiskowo 

Afrodyta

O matko, brak słów, żeby opisać te nogi

Bogini

Nogi do nieba

– zachwycają się fani.

Oceń ten artykuł 5 18

Ogólna ocena Małgorzata Tomaszewska śmiało prezentuje pośladki w bikini. Ciało godne supermodelki. "Bogini" [FOTO] to: 21% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.
Komentarze