Marcelina Zawadzka bez skrępowania eksponuje pokaźny biust. Jej strój sporo odsłonił! [ZDJĘCIA]

Tak można rozpoczynać dzień! Marcelina Zawadzka, która ostatnio przebywała w Tajlandii, pokazała zdjęcia wykonane podczas śniadania - i to jakiego! Modelka pozowała w basenie, odziana w strój zakończony głębokim dekoltem.

Marcelina Zawadzka wróciła z wakacji

Marcelina Zawadzka kocha podróże. Piękna Miss Polonia sprzed dekady, a także była już współprowadząca program: „Pytanie na Śniadanie” ma na swoim koncie bogatą listę miejsc, które dotąd odwiedziła, a nowych punktów wciąż przybywa! Niedawno modelka odbyła podróż do Tajlandii, skąd przesyłała swoim obserwatorom słoneczne pozdrowienia w postaci rozmaitych kadrów. Wczoraj jej galeria zdjęć została uzupełniona o nowe fotosy przedstawiające Zawadzką podczas śniadania. Okazało się bowiem, iż ostatniego poranka Marcelina kosztowała smakołyki w wyjątkowych okolicznościach, a mianowicie w… basenie! Taka sytuacja skłoniła więc gwiazdę do wykonania kilku zdjęć, które następnie znalazły się na jej instagramowym profilu.

Przesuń w prawo.

„Obłędnie piękna”

Na wspomnianych ujęciach widać, iż piękna turystka wybrała strój adekwatny do okoliczności – Marcelina Zawadzka pokazała się bowiem w stroju kąpielowym zakończonym dość głębokim dekoltem odsłaniającym kształtne piersi. Nic więc dziwnego, że pod postem gwiazdy rozwiązał się worek z komplementami!

Niesamowita,

Sztos,

Piękny biust,

Ideał,

Obłędnie piękna.

Po powrocie z urlopu telefon Marceliny z pewnością jest pełen wakacyjnych fotografii, które umilą jej powrót do rzeczywistości.

Marcelina Zawadzka pręży się w bikini. Patricia Kazadi nie wytrzymała! "Laska se kpinę urządza"
Marcelina Zawadzka odpoczywa w Tajlandii i dzieli się w sieci kolejnymi zdjęciami ze swoich wakacji. Najnowsze zdjęcia pięknej modelki rozgrzały jej obserwatorów. 32-latka pokazała się internautom w kusym...

Oceń ten artykuł 77 22

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka bez skrępowania eksponuje pokaźny biust. Jej strój sporo odsłonił! [ZDJĘCIA] to: 77% / 100%, uzyskana z: 99 głosów.
Komentarze