Marcelina Zawadzka kokietuje na nowym nagraniu. Kreacja podkreślająca biust to hit! [WIDEO]

Marcelina Zawadzka wybrała się do Las Vegas! To właśnie z tego miejsca modelka pozdrowiła internautów obserwujących jej profil na Instagramie, przy okazji publikując wiele nagrań oraz zdjęć. Na najnowszym filmiku gwiazda zaprezentowała się w śmiałym wydaniu.

Marcelina Zawadzka w Las Vegas

Marcelina Zawadzka doskonale wykorzystała splot wydarzeń w jej życiu do tego, by finalnie wybrać odpowiednią dla niej ścieżkę zawodową. W 2011 roku otrzymała tytuł Miss Polonia i reprezentowała nasz kraj w konkursie Miss Universe. To otworzyło młodej modelce drzwi do telewizyjnej kariery, a Zawadzka chętnie skorzystała z tej szansy. Od 2013 roku znakomicie sprawdza się w roli prezenterki telewizyjnej, mając na swoim koncie udział w takich projektach, jak m.in.: „Bake Off – Ale ciacho!” czy „The Voice of Poland”. W latach: 2015-2020 współprowadziła także „Pytanie na Śniadanie”, budząc Polaków. Sytuacja zmieniła się trzy lata temu, kiedy to Marcelina Zawadzka pożegnała się z TVP. Po chwilowej przerwie znów pojawiła się na „szklanym ekranie”, dołączając do osób współpracujących z telewizją Polsat. W 2021 roku została jedną z gospodyń programu pt.: „Farma”.

Mimo natłoku obowiązków piękna modelka nie zapomina o swoich fanach, których nie brakuje także w sieci. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje blisko 650 tysięcy użytkowników popularnej platformy, a liczba ta wciąż rośnie. Zawadzka stworzyła w Internecie przestrzeń służącą do swobodnej wymiany myśli z innymi. Często publikuje rozmaite zdjęcia oraz nagrania przedstawiające „wycinek” z jej życia i tak było tym razem. 34-latka wybrała się w podróż m.in. do Las Vegas; właśnie stamtąd podzieliła się gorącym nagraniem.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka – Instagram, partner

Na wspomnianym wideo Marcelina Zawadzka zaprezentowała się w ciemnej kreacji podkreślającej dekolt. Całość uzupełniała narzucona, luźna kurtka oraz… figlarny błysk w oku!

Co się dzieje w Vegas, zostaje w Vegas – przyznała w opisie.

Reakcja internautów na takie nagranie Zawadzkiej mogła być tylko jedna! Sekcja komentarzy w mig wypełniła się wpisami, a prym wiodły komplementy:

Kochana! Cudownie widzieć Cię taka szczęśliwą i spełnioną.

Jak zwykle ogień.

Wyglądasz jak milion dolarów!

Wspaniale.

Śliczna i cudowna.

Marcelina Zawadzka odkrywa uroki Las Vegas, a towarzyszy jej w tym partner. Kim jest chłopak modelki? To Max Gloeckner – pochodzący z Niemiec przedsiębiorca. Zakochani chętnie dzielą się na Instagramie romantycznymi fotografiami oraz filmikami.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Therealmaxgloeckner (@maxgloeckner)

Małgorzata Rozenek w stroju kąpielowym. Tak spędzała czas na wyjeździe! "Ogień"
Małgorzata Rozenek sprawiła, że na Instagram zawitało już lato! Wszystko za sprawą nowych zdjęć, jakie trafiły do wirtualnej galerii współprowadzącej "Dzień Dobry TVN". Żona...

Oceń ten artykuł 1 6

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka kokietuje na nowym nagraniu. Kreacja podkreślająca biust to hit! [WIDEO] to: 14% / 100%, uzyskana z: 7 głosów.