Marcelina Zawadzka kusi na bardzo śmiałych kadrach. Internauci oniemieli: "Omg. Przecudowna" [FOTO]

Marcelina Zawadzka lubi podkreślać swoją kobiecość. Od czasu do czasu publikuje zdjęcia w odważniejszych stylizacjach. Tym razem zapozowała w bardzo mocno wyciętej bluzce, eksponując dekolt.

Marcelina Zawadzka to Miss Polonia 2011

Marcelina Zawadzka w 2011 roku zdobyła tytuł Miss Polonia i do tej pory nie przestaje zachwycać urodą! Długie blond włosy, nienaganna sylwetka i hipnotyzujące spojrzenie wciąż sprawiają, że przez wielu zaliczana jest do grona najpiękniejszych Polek.

Modelka wykorzystała swoją szansę od losu, stając się jedną z najbardziej rozpoznawanych prezenterek telewizyjnych. Przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie, a widzowie lubią oglądać ją w roli gospodyni różnego rodzaju programów. Wcześniej prowadziła kulinarne show „Bake Fff – Ale ciacho!” oraz poranne pasmo TVP „Pytanie na Śniadanie”, zaś teraz pełni tę funkcję w reality show Polsatu „Farma”.

Marcelina Zawadzka kusi w aucie

34-latka jest ogromną fanką motoryzacji. Na jej Instagramie bez trudu znajdziemy wiele zdjęć, na których dzieli się swoją pasją. Tym razem postanowiła zapozować w sportowym samochodzie. Przed obiektywem aparatu pojawiła się w śmiałej stylizacji. Założyła bluzkę z bardzo mocno wyciętym dekoltem. Włosy związała w dwa warkocze i założyła okulary przeciwsłoneczne. Internauci natychmiast zapełnili sekcję komentarzy.

Nie poznałam Cię na 1 zdjęciu
Wow, co za zmiana!!! Pięknie
Przepiękna jesteś
Omg. Przecudowna - czytamy.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka - Instagram

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna w sieci i cieszy się tam dużą popularnością! 34-latkę na Instagramie obserwuje aż 648 tysięcy internautów, a ta liczba stale rośnie. Modelka i prezenterka telewizyjna dba o to, aby wirtualna galeria stale się powiększała. Publikuje tam rozmaite migawki ze swojego życia. Na części z nich towarzyszy jej narzeczony Max Gloeckner. Chętnie pokazuje również kulisy powstawania programu „Farma” oraz efekty profesjonalnych sesji zdjęciowych.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka odpowiedziała na pytanie o dzieci. Błyskotliwa riposta modelki [FOTO]
Marcelina Zawadzka zorganizowała popularne Q&A na swoim Instagramie. Jeden z internautów w mało delikatny sposób próbował dowiedzieć się, kiedy prezenterka telewizyjna urodzi dziecko. 34-latka pospieszyła z ripostą.

Oceń ten artykuł 0 0