Marcelina Zawadzka kusi zgrabnymi nogami w krótkich szortach. W opisie nawiązała do nowego związku? [ZDJĘCIA]

Podczas gdy kolorowe media rozpisują się o nowym związku Marceliny Zawadzkiej, ona sama stawia na relaks! Piękna miss wrzuciła najnowszą porcję zdjęć, tym razem prosto ze słonecznego Sopotu. Uwagę zwraca nie tylko jej wygląd, ale też... zamieszczony poniżej opis!

Marcelina Zawadzka na Instagramie

Marcelina Zawadzka znów pojawiła się w kolorowych mediach! Jak podaje portal: „Pudelek”, Miss Polonia z 2011 roku znalazła miłość, a jej wybrankiem jest niejaki Max Gloeckner. Według informacji pojawiających się na licznych portalach nowy partner Zawadzkiej jest niemieckim biznesmenem, a Marcelina przedstawiła go już rodzinie. Jak na razie była prowadząca „Pytanie na Śniadanie” nie odniosła się w żaden sposób do tych rewelacji, bardziej skupiając się m.in. na aktualizowaniu swojego instagramowego profilu. Nie od dziś bowiem wiadomo, iż modelka bardzo ceni sobie kontakt z fanami, którzy chętnie sprawdzają, co dzieje się w jej życiu. Tym razem Zawadzka opublikowała wakacyjne kadry prosto z malowniczego Sopotu.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Sopot #kochamtomiejsce. Piękne morze i niebo (moje niebo) (…)

– przyznała na początku swojego wpisu.

Marcelina Zawadzka nawiązuje do swojego nowego związku?

Co ciekawe, tuż obok pochlebnych słów na temat Polski znalazło się również odniesienie do kolejnego kraju, czyli do… Niemiec! Marcelina Zawadzka przyznała bowiem, iż nasi sąsiedzi zajmują w jej osobistym rankingu drugie miejsce:

(…) Polska jest dla mnie najpiękniejszym miejscem na ziemi (…). A numer dwa to Niemcy.

Na wspomnianych fotografiach Marcelina Zawadzka zaprezentowała się w krótkich, jeansowych szortach, tym samym odsłaniając zgrabne nogi. W połączeniu z jasnym i wzorzystym topem na ramiączkach Zawadzka otrzymała zestaw, w którym zachwyciła internautów:

Przepiękna,

Nogi do nieba,

Wow, piękna i boska! Jest ogień!

Jest moc, pięknie!

Na razie nie wiadomo, czy opis Marceliny pośrednio nawiązuje do jej nowego związku, ale pewne jest, że na każdym zdjęciu modelka wygląda fenomenalnie! Czekacie na jej kolejne wakacyjne fotki?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka eksponuje wdzięki w oknie. "Może jakaś sesja do Playboya?"
Marcelina Zawadzka regularnie udziela się w mediach społecznościowych i z chęcią powiększa wirtualną galerię o nowe publikacje. Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia, na...

Oceń ten artykuł 4 4

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka kusi zgrabnymi nogami w krótkich szortach. W opisie nawiązała do nowego związku? [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.
Komentarze