Marcelina Zawadzka pokazała, jak wygląda bez makijażu. "W naturalnym wydaniu jesteś najpiękniejsza" [ZDJĘCIA]

Marcelina Zawadzka wrzuciła na swój Instagram fotki, na których pozuje bez makijażu. Właśnie tak piękna modelka została "przyłapana" podczas chwili relaksu! "W naturalnym wydaniu jesteś najpiękniejsza" - komentowali internauci.

Marcelina Zawadzka naturalnie

W kolorowym świecie show-biznesu nastały zmiany! Przez długi czas kolorowy świat mediów wypełniały głównie kadry prosto z czerwonego dywanu, na którym gwiazdy prezentowały się w wieczorowych strojach oraz w pełnym makijażu. Teraz trend ten wciąż jest mocno obecny, ale sporo gwiazd coraz częściej decyduje się pokazać światu swoje naturalne oblicza. Do tego grona właśnie dołączyła Marcelina Zawadzka – piękna Miss Polonia 2011, a także była już prowadząca program: „Pytanie na śniadanie”. Po zakończeniu telewizyjnej przygody modelka postanowiła skupić się na działalności w mediach społecznościowych… rozpieszczając przy tym swoich fanów! Instagram Zawadzkiej jest bowiem często aktualizowany, a sama gwiazda chętnie pokazuje się w rozmaitych wydaniach. Tym razem piękna miss zaprezentowała się swoim fanom w sportowej odsłonie, jednocześnie rezygnując z makijażu.

„Chcemy częściej taką Marcelinę”

W opisie do wspomnianej galerii modelka wspomniała m.in. o tym, jak dba o swoje ciało, m.in. ćwicząc jogę oraz oddając się medytacji:

Kiedyś nie zrozumiałam, jak można ćwiczyć jogę (…). Na szczęście przyszła zmiana... i do mnie, polubiłam jogę, medytacje, oddychanie i większy spokój (…). Oczywiście wciąż siłowe sporty to duża część mnie, którą bardzo kocham, ale wiem też, że nigdy nie zrezygnuje już z tej drogi (…).

Zdjęcia Marceliny Zawadzkiej przedstawiające jej natural look nie mogły przejść w sieci bez echa, a licznik wirtualnych „serduszek” rozgrzał się do czerwoności.

Chcemy częściej taką Marcelinę, piękna,

Wygląda pani niesamowicie,

Piękne zdjęcia, piękna Ty i mądry post,

Rany, ale piękne pierwsze zdjęcie, piękna Tyyyyy!

Marcelina, W naturalnym wydaniu jesteś najpiękniejsza.

Marcelina Zawadzka już niejednokrotnie udowadniała,  że zarówno w „drapieżnym”, jak i w bardzo subtelnym wydaniu wygląda niesamowicie. A Wy, które z jej wcieleń lubicie bardziej?

Marcelina Zawadzka kusi głębokim dekoltem. W tej sukience wygląda niesamowicie! "Najpiękniejsza kobieta na świecie"
Na Instagramie Marceliny Zawadzkiej pojawiły się kolejne wakacyjne fotografie! Piękna miss stanęła przed obiektywem w krótkiej sukience z głębokim dekoltem, z miejsca kradnąc serca internetowych...

Oceń ten artykuł 29 14

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka pokazała, jak wygląda bez makijażu. "W naturalnym wydaniu jesteś najpiękniejsza" [ZDJĘCIA] to: 67% / 100%, uzyskana z: 43 głosów.
Komentarze