Marcelina Zawadzka pokazała kadry z zaręczyn. "Miłość jest wszystkim" [FOTO]

Marcelina Zawadzka zamieściła na Instagramie zdjęcia z zaręczyn. 34-letnia modelka niedawno przyjęła oświadczyny niemieckiego przedsiębiorcy, Maxa Gloecknera. "Jestem wielką szczęściarą" - napisała pod kadrami.

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner się zaręczyli

W środę Marcelina Zawadzka poinformowała za pośrednictwem Instagrama o zaręczynach. 34-letnia modelka przyjęła oświadczyny niemieckiego influencera i przedsiębiorcy, Max Gloecknera. Para zaręczyła się w Sedonie – malowniczym mieście położonym w północnej części stanu Arizona w Stanach Zjednoczonych.

"Nie chcę iść do nieba, kiedy niebo jest tutaj i leży obok mnie". Powiedziałam "tak"

– napisała prezenterka.

Marcelina Zawadzka pokazała zdjęcia z zaręczyn

Zawadzka nie kryje swojej radości. W czwartek 34-latka podzieliła się na Instagramie zdjęciami z sesji zaręczynowej. Modelka, publikując kadry, opowiedziała o swoim szczęściu.

Przepełnia mnie wdzięczność i ogromna radość, że udało nam się spotkać w odpowiednim dla siebie czasie i miejscu

– zaczęła.

Mam wielkie szczęście, że było mi dane w tym życiu, zaznać od drugiego człowieka prawdziwej szczerości, autentyczności, naturalnej miłości, bezinteresowności, dostrzeżenia prawdziwości, dobrej intencji i ekstremalnie pięknej wrażliwości na drugiego człowieka. Jestem wielką szczęściarą, że mam Cię przy sobie… Warto było czekać (jak niektórzy mówią - długo ;) hehehe na Ciebie. Miłość jest wszystkim. Dzięki Tobie wiem to na pewno

– zwróciła się do partnera.

Pod wpisem prezenterki pojawiło się mnóstwo gratulacji. Zestaw fotografii opublikowanych przez celebrytkę polubiło dotychczas ponad 20 tysięcy internatów.

Gratulacje Marcelinka. Bije od was miłość i szczęście. Życzę wam, żeby zawsze tak było

Dalszych wspaniałości kochani

Pięknie to napisałaś Marcelinko. Bardzo się cieszę waszym szczęściem. Gratuluje jeszcze raz

– komentują obserwatorzy.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć kolejne zdjęcia.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka pokazała kadry z zaręczyn. "Miłość jest wszystkim" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.