Marcelina Zawadzka poprawiała urodę? Pod zdjęciami w obcisłym topie pojawiło się sporo komentarzy!

Marcelina Zawadzka wrzuciła do sieci porcję najnowszych zdjęć, a internauci ruszyli z komentarzami! Pod fotografiami, na których modelka prezentuje swoje wdzięki, w mig pojawiło się wiele wypowiedzi. Niektórzy nawiązali do obecnego wyglądu gwiazdy, łącząc to z poprawianiem urody...

Marcelina Zawadzka na Instagramie

Na Instagramie Marceliny Zawadzkiej nigdy nie jest nudno! Piękna Miss Polonia z 2011 roku raz po raz dostarcza bowiem swoim obserwatorom rozmaite kadry, na których prezentuje się w różnych wydaniach. Obok ujęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych pojawiają się więc też m.in. kolorowe migawki z podróży czy ujęcia przedstawiające Marcelinę wypoczywającą w domowym zaciszu. Modelka od czasu do czasu poleca również internautom niektóre produkty i tak było i tym razem; Zawadzka w najnowszym poście sporo miejsca poświęciła bowiem serii kosmetyków, a jako tło wykorzystała fotki, na których prezentuje wspomniane produkty.

Internauci komentują nowe zdjęcia Marceliny Zawadzkiej

Na najnowszych zdjęciach Marcelina Zawadzka – odziana w różowy top – śmiało spogląda prosto w obiektyw. Magnetyzujące ujęcia szybko zostały dostrzeżone przez czujnych internautów, którzy postanowili podzielić się w komentarzach swoimi obserwacjami. Oczywiście prym wiodły komplementy, ale niektórzy użytkownicy sieci zwrócili uwagę na usta modelki:

Pani Marcelino, pani naturalne usta są najpiękniejsze na świecie, proszę już więcej nic z nimi nie robić. Niech robią to ci, których usta są niedoskonałe. Pani są Perfect bez wypełniaczy. Traci przez to pani na oryginalnym, zjawiskowym wyglądzie. Pozdrawiam.

(…) była taka ładna, a teraz jak każda nadmuchana, szkoda.

Warto jednak zaznaczyć, iż zdecydowaną większość wpisów pozostawionych w sekcji komentarzy tworzą pochlebne wypowiedzi:

Ale Pani jest piękna,

Marcelinka, jak ty to robisz, że z roku na rok stajesz się coraz piękniejsza??

Czysta piękność.

A Wy, co sądzicie o najnowszych fotografiach Marceliny?

Satynowa piżama i... nic więcej! Marcelina Zawadzka kusi na kolejnych odważnych kadrach [ZDJĘCIA]
Kilka kadrów i lawina komplementów! Właśnie tak wyglądają proporcje pod najnowszym postem Marceliny Zawadzkiej, która zaprezentowała się internautom w... piżamie! Piękna modelka...

Oceń ten artykuł 15 8

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka poprawiała urodę? Pod zdjęciami w obcisłym topie pojawiło się sporo komentarzy! to: 65% / 100%, uzyskana z: 23 głosów.
Komentarze