Marcelina Zawadzka powiedziała "tak"! Modelka zaręczyła się z niemieckim przedsiębiorcą [FOTO]

Marcelina Zawadzka jest już po zaręczynach! Modelka przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama, gdzie pojawiło się zdjęcie dokumentujące ten wyjątkowy moment. Kim jest ukochany 34-letniej celebrytki?

Marcelina Zawadzka i Max Gloeckner się zaręczyli!

W środę Marcelina Zawadzka przekazała za pośrednictwem Instagrama radosną nowinę. 34-letnia modelka i prezenterka telewizyjna zaręczyła się ze swoim partnerem, Maxem Gloecknerem. Do sieci trafiła wyjątkowa fotografia, na której można zobaczyć, jak ukochany klęka przed nią i wyciąga pierścionek.

"Nie chcę iść do nieba, kiedy niebo jest tutaj i leży obok mnie". Powiedziałam "tak"

– przekazała po angielsku celebrytka.

Pod jej wpisem błyskawicznie pojawiły się gratulacje. Życzenia szczęścia złożyła m.in. Edyta Herbuś. "Gratulacje, zakochańce" – napisała.

Kim jest narzeczony Marceliny Zawadzkiej?

Marcelina Zawadzka podobno poznała Maxa Gloecknera podczas urlopu w Meksyku. Para po raz pierwszy zaprezentowała się publicznie podczas zeszłorocznego Polsat SuperHit Festiwalu. 34-letnia modelka często mówiła w wywiadach, że tworzy z Maxem zgrany duet. Gdy tylko mają okazję, oboje wybierają się w zagraniczne podróże.

Max Gloeckner jest niemieckim influencerem oraz przedsiębiorcą. Na Instagramie zaobserwowało go dotychczas ponad 20 tys. internautów. Narzeczony Marceliny Zawadzkiej na co dzień prowadzi firmę, która oferuje urządzenia mające wspomagać zdrowie. Biznesmen działa również w branży nieruchomości na Tajlandii.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka powiedziała "tak"! Modelka zaręczyła się z niemieckim przedsiębiorcą [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.