Marcelina Zawadzka rozgrzewa sieć w czerwonej sukience. "Zjawiskowo" - czytamy w komentarzach

Marcelina Zawadzka rozpala zmysły internautów! Miss Polonia 2011 zaprezentowała się w czerwonej kreacji i mocnym makijażu. Najnowsze zdjęcia modelki zachwycają. Jej fani obdarowali ją masą komplementów!

Marcelina Zawadzka na Instagramie

Marcelina Zawadzka swoją rozpoznawalność zyskała dzięki konkursowi piękności Miss Polonia. Kobieta w 2011 roku otrzymała tytuł Najpiękniejszej i zaczęła podbijać świat polskiego show-biznesu. Od 2013 roku spełnia się jako prezenterka telewizyjna oraz modelka. Zawadzka do 2020 roku współprowadziła program śniadaniowy „Pytanie na śniadanie”, gwiazdę widzowie mogli oglądać także w takich programach, jak „Bake Off- Ale ciacho!” czy „The Voice of Poland”.

32-letnia modelka może cieszyć się teraz sporym gronem fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej życie. Internetową galerię prezenterki obserwuje aktualnie ponad 600 tys. użytkowników, którzy ochoczo reagują na każdy publikowany przez nią post.

Marcelina Zawadzka w czerwieni

Teraz na instagramowy profil Zawadzkiej trafiła seria zdjęć, na której ta zaprezentowała się wielbicielom w wyjątkowej, czerwonej stylizacji i mocnym makijażu w kolorze ust dopasowanym do sukienki. Odważna kreacja modelki eksponuje jej kobiece wdzięki.

Zawadzka w krwistej czerwieni zachwyciła internautów! Pod najnowszym postem kobiety na Instagramie posypały się wirtualne serduszka i komentarze. Oczarowani urodą modelki fani, obdarowali ją niezliczoną ilością miłych słów!

Cudowna, zjawiskowo piękna, ślicznie wyglądasz

Królowa, super zdjęcia, bosko wyglądasz

Zjawiskowa

Wow... Piękna i cudowna

Jesteś przepiękną dziewczyną z klasą, wyglądasz zjawiskowo

Nie da się lepiej

Czytaj także:

Marcelina Zawadzka szaleje na wakacjach! Modelka oddała się odważnym aktywnościom sportowym! [FOTO]
Marcelina Zawadzka doskonale wie, jak wykorzystać każdy wolny dzień! Uwielbiająca podróże modelka oddała się na urlopie śmiałym aktywnościom sportowym! Miss Polonia wskoczyła bowiem na...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze