Marcelina Zawadzka świętuje! Pokazała wyjątkowe kadry: "Nadszedł czas..."

Marcelina Zawadzka dzieli się swoim szczęściem w sieci! Modelka zdradziła, że w jej życiu zaszły ostatnio spore zmiany... Co dokładnie wyjawiła?

Marcelina Zawadzka – wiek

Marcelina Zawadzka świętuje 34. urodziny! Piękna Miss Polonia z 2011 roku otrzymuje mnóstwo życzeń – także w mediach społecznościowych. Sama solenizantka postanowiła opublikować też specjalny wpis, w którym podzieliła się garścią przemyśleń na temat tego, co w tej chwili czuje. Zawadzka, która obecnie przebywa w Tajlandii, przyznała, że do tej pory w urodziny miała jedno ważne życzenie, którego nie wypowiadała na głos, bo „się nie spełni”. Teraz nadszedł czas, by wyjawić tę tajemnicę:

(…) Miałam jedno powtarzające się marzenie, które wypowiadałam każdego roku w swoje urodziny… Mówi się, że nie wypowiada się życzeń na głos, bo się nie spełnią… Dlatego już wiem, że nadszedł czas, aby podzielić się z Wami na głos tym marzeniem. Zakochać się ze wzajemnością… być pewnym swojego uczucia i wiedzieć, że ktoś je szczerze odwzajemnia… niczego bardziej nie chciałam, a przez tyle lat się tylko od tego oddalałam (…).

 

Marcelina Zawadzka o urodzinowym życzeniu

W swoich dalszych słowach Marcelina Zawadzka dodała również, iż w ostatnim czasie w jej życiu sporo się zmieniło:

(…) Wiele lat czułam, że nie zasługuję na wiele rzeczy… W tym na miłość… Że szukając miłości, ja tak naprawdę szukałam jej do siebie. (…) Nie potrzebuje wielkiej imprezy urodzinowej, aby czuć, że swoje urodziny spędziłam w pełni szczęśliwa. Oczywiście brakuje mi tutaj przyjaciół, rodziny, ale w końcu czuję, że spełniło się moje marzenie. Nawet jeśli jutro miałoby się to zmienić, to żyję tu i nie szukam niczego, mam to w sercu.

Tym samym współprowadząca program „Farma” nawiązała do swojego związku. Do swoich słów Zawadzka dołączyła serię kadrów, na których znalazł się również jej partner – Max Gloeckner.

Marcelina Zawadzka i partner

Kim jest chłopak Marceliny Zawadzkiej? Max Gloeckner to niemiecki przedsiębiorca, który kilka lat temu skradł serce pięknej modelki. W jednym z wywiadów piękna miss zdradziła, że poznali się podczas podróży do Meksyku. Ich uczucie powoli kiełkowało, a od pewnego czasu Marcelina i Max razem pojawiają się m.in. na „ściankach”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Pozytywnie  (@dolyann_)

Nie ulega wątpliwości, że pasją zakochanych są właśnie podróże. Na Instagramie Marceliny i jej partnera znaleźć można mnóstwo kolorowych „pocztówek”, dokumentujących ich eskapady. Jak myślicie, czym para zaskoczy instagramowych obserwatorów następnym razem?

 

Marcelina Zawadzka w białym topie na łonie natury. Fani: "Kobieta rakieta" [FOTO]
Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie, obok którego fani nie potrafią przejść obojętnie. W komentarzach nie przestają pojawiać się kolejne komplementy! "Zjawiskowa jak zawsze" - piszą internauci.

Oceń ten artykuł 0 0