Marcelina Zawadzka tylko w koronkowej bieliźnie. "Ideał". Rzuciła fanów na kolana [FOTO]

Marcelina Zawadzka pochwaliła się w sieci zachwycającym kadrem z jednej ze swoich sesji zdjęciowych. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Fotografia, do której piękna modelka zapozowała jedynie w koronkowej bieliźnie, wywołała niemałe poruszenie.

Marcelina Zawadzka – profil na Instagramie

Marcelina Zawadzka uchodzi za jedną z najpiękniejszych Polek. Zdobycie w 2011 roku tytułu Miss Polonia otworzyło przed nią wiele drzwi – nie tylko do kariery w modelingu. Wkrótce blondwłosa piękność stała się jedną z gwiazd telewizji. Przez wiele lat związana była z TVP, na antenie której współprowadziła programy „Pytanie na śniadanie” czy „The Voice of Poland”. Z publicznym nadawcą rozstała się w 2020 roku. Od tamtej pory współpracuje z Polsatem.

W czasie wolnym od zawodowych obowiązków Marcelina Zawadzka poświęca się podróżowaniu, które jest jedną z jej największych pasji. Relacjami z kolejnych podróży do najodleglejszych zakątków świata chętnie chwali się na Instagramie, gdzie grono obserwujących ją stale się powiększa. Obecnie piękna modelka i prezenterka telewizyjna ma już przeszło 640 tysięcy followersów, których na bieżąco informuje o tym, co u niej słychać.

Marcelina Zawadzka w seksownej bieliźnie

Marcelina Zawadzka jest obecnie na Bali. To jej pierwsza wizyta na tej zachwycającej turystów z całego świata wyspie. 33-latka chętnie pokazuje fanom zapierające dech kadry ze swojego rajskiego urlopu. Teraz, w przerwie pomiędzy publikacją kolejnych typowo wakacyjnych zdjęć, postanowiła opublikować nieco inną fotografię. Ujęcie pochodzące z jednej z profesjonalnych sesji modelki od razu przykuło uwagę jej fanów. Zawadzka, pokazując się w czarnej bieliźnie, sprowadziła na siebie istną lawinę komplementów.

Jest pani perfekcyjna w każdym, najdrobniejszym calu

Cudo figura. Wow! 

Ależ pani piękna i subtelna!

Ideał

Bogini 

Wyglądasz przepięknie

– zachwycają się internauci.

Oceń ten artykuł 89 35

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka tylko w koronkowej bieliźnie. "Ideał". Rzuciła fanów na kolana [FOTO] to: 71% / 100%, uzyskana z: 124 głosów.
Komentarze