Marcelina Zawadzka w nieziemsko pięknej sukni. Fani: "Nie idzie się napatrzeć" [FOTO]

Marcelina Zawadzka na noc sylwestrową założyła obłędną kreację. Na Instagramie podzieliła się już zdjęciami. Fani stwierdzają krótko: "Bogini".

Marcelina Zawadzka Instagram

Marcelina Zawadzka zdecydowanie należy do grona najpiękniejszych Polek. Jest modelką, prezenterką telewizyjną oraz Miss Polonia 2011, która aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie zgromadziło się już prawie 650 tysięcy obserwatorów. 33-latka dzieli się z nimi kadrami z pracy, sesji zdjęciowych a także z wakacji. Tym razem piękna modelka opublikowała w sieci zdjęcia z sylwestra, a fani nie mogli przejść obok nich obojętnie! Marcelina w sylwestrową noc miała na sobie obłędną, mieniącą się kreację, która podkreśliła jej zgrabne ciało. Internauci zgodnie orzekli: wyglądała jak bogini. Zobaczcie sami!

 

Internauci nie mogą oderwać wzroku. „Napatrzeć się nie idzie”

Internauci nie przeszli obojętnie obok zdjęć Marceliny Zawadzkiej. Fotografie zebrały mnóstwo komentarzy, a w nich są same komplementy! Obserwatorzy modelki chwalą nie tylko jej niezwykłą urodę, ale też wspaniałą kreację, w której wyglądała zjawiskowo.

Wyglądałaś zjawiskowo
Super hot
Wyglądałaś pięknie w tej sukni, jak najpiękniejsza kobieta na świecie
Wyglądała Pani lepiej niż milion dolarów
Zjawiskowa Piękność!!!
Rakieta
Boooosko
Wyglądałaś obłędnie! Twoja uroda jest zachwycająca!
Co tu dużo gadać - napatrzeć się nie idzie
Obłęd
Ale Bogini
Wyglądałaś pięknie, jak zjawisko, Ty i ta sukienka = anioł 

– posypały się komplementy.

 

Na profilu modelki można znaleźć także równie piękne i profesjonalne kadry. Internauci pod każdym z nich podkreślają, że 33-latka zachwyca w każdej stylizacji. Trudno się z tym nie zgodzić!


Edyta Herbuś wita Nowy Rok brazylijskim tańcem. Założyła do niego... pióropusz! [FOTO]
Edyta Herbuś tanecznym krokiem weszła w Nowy Rok! Podzieliła się z fanami nowymi zdjęciami na Instagramie. Jakim tańcem rozpoczęła kolejny rok?

 

Oceń ten artykuł 2 9

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka w nieziemsko pięknej sukni. Fani: "Nie idzie się napatrzeć" [FOTO] to: 18% / 100%, uzyskana z: 11 głosów.