Marcelina Zawadzka w sukience z głębokim dekoltem. W opisie mowa o "ciążowych" kadrach!

Marcelina Zawadzka "wprowadziła" wiosnę także na Instagram! Modelka podzieliła się nowymi kadrami, na których zaprezentowała się w sukience zakończonym dość głębokim dekoltem. Uwagę przykuwa też opis do wspomnianych zdjęć; mowa w nim o... "ciążowych" kadrach!

Marcelina Zawadzka na Instagramie

Marcelina Zawadzka doskonale radzi sobie na Instagramie. Piękna Miss Polonia z 2011 roku zgromadziła już na wspomnianej platformie blisko 650 tys. użytkowników sieci, a liczba ta z pewnością jeszcze wzrośnie. Uroda, wdzięk, pewność siebie, hipnotyzujące spojrzenie – to tylko kilka z wielu „znaków rozpoznawczych” modelki, która jest także mocno związana z telewizją. Popularność przyniosły jej projekty TVP; Marcelina Zawadzka prowadziła m.in.: „Bake Off – Ale ciacho!”, czy „Pytanie na Śniadanie”. W 2020 roku pożegnała się z Telewizją Polską, a – po chwilowej przerwie – powróciła na szklane ekrany. W 2022 roku wystartował program pt.: „Farma”, emitowany w Polsacie. Marcelina Zawadzka i Ilona Krawczyńska zostały gospodyniami show.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Zawadzka umiejętnie łączy telewizyjną karierę z działalnością na Instagramie; modelka dba o to, by na jej profilu nie wiało nudą! Migawki z egzotycznych podróży, randek z partnerem czy spotkań z przyjaciółmi: Marcelina wszystko dokładnie dokumentuje w sieci, otrzymując mnóstwo odpowiedzi od internautów. Tym razem nie mogło być inaczej! Modelka zaprezentowała się w iście wiosennej odsłonie, pozując do zdjęć w długiej sukni podkreślającej biust.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Marcelina Zawadzka i nowe zdjęcia

Marcelina Zawadzka w opisie zdradziła, kto wykonał klimatyczne ujęcia. Autorką wspomnianych zdjęć jest fotografka Mika, która prowadzi konto: „Mika fotografia dziecięca”. Jak sama nazwa wskazuje, tworzy wiele sesji „ciążowych” i „noworodkowych”. Właśnie do tego postanowiła nawiązać Zawadzka, która została jej modelką. W swoich słowach od razu wyjaśniła, że była to „zwykła” sesja foto.

Lubię te zdjęcia. I zrobiła je super zdolna @mikafotografiadziecieca. Tylko zaraz pomyślicie, że „wpadłam” do niej na zdjęcia z brzuszkiem. #notyet (ang. jeszcze nie).

Zawadzka zwróciła się także do fanów z zapytaniem, jak im podobają się fotografie. Na odpowiedzi nie musiała długo czekać!

Najpiękniejszy uśmiech na całym Instagramie.

Rewelacyjnie.

Wyglądasz Marcelinko petarda. Sukienka przepiękna, ale to Ty ją zdobisz.

Najpiękniejsza kobieta.

A wy, co sądzicie o takiej stylizacji Marceliny?

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Zawadzka zbiera gratulacje. Chodzi o dziecko! Modelka pokazała rozkoszne zdjęcia z maleństwem
Rodzina Marceliny Zawadzkiej niedawno się powiększyła! Modelka podzieliła się swoją radością z internautami obserwującymi jej profil na Instagramie, publikując rozkoszne zdjęcia z...

Oceń ten artykuł 11 2

Ogólna ocena Marcelina Zawadzka w sukience z głębokim dekoltem. W opisie mowa o "ciążowych" kadrach! to: 84% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.