hity na MAXXa
hity na MAXXa

Marcin Hakiel i Dominika brylowali na "ściance". Ciąża jest coraz bardziej widoczna

Marcin Hakiel i jego partnerka - Dominika - wkrótce powitają na świecie ich pierwsze dziecko. Para niedawno wzięła udział w pewnym wydarzeniu branżowym, a ukochana tancerza dumnie prezentowała krągłości. Postawiła przy tym na oryginalną stylizację.

Partnerka Marcina Hakiela

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek przez długi czas tworzyli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w show-biznesie. Wszystko zmieniło się w marcu 2022, kiedy to małżonkowie wydali oświadczenie, w którym poinformowali o rozstaniu. Rozwód rodziców Adama i Heleny odbył się kilka miesięcy później.

Dziś zarówno gwiazda „M jak miłość”, jak i uczestnik minionej edycji programu: „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” są już w nowych związkach. Podczas gdy aktorka związała się z dziennikarzem Maciejem Kurzajewskim, tancerz układa sobie życie u boku Dominiki Serowskiej.  Zakochani coraz śmielej dzielą się swoim szczęściem, publikując na Instagramie nowe zdjęcia oraz filmiki. Niedawno druga z wymienionych par ogłosiła, że spodziewa się dziecka!

Partnerka Marcina Hakiela jest w ciąży. "Możecie gratulować"
Marcin Hakiel będzie miał trzecie dziecko! Jego partnerka, Dominika Serowska, jest w ciąży. Zakochani potwierdzili tę informację.

Ostatnio Marcin i Dominika pojawili się na pewnym wydarzeniu branżowym. Para chętnie pozowała fotoreporterom, a partnerka tancerza dumnie prezentowała – coraz lepiej widoczne – ciążowe krągłości.

Marcin Hakiel i Dominika Serowska czekają na dziecko

Dominika Serowska wybrała czarną, koronkową sukienkę, która podkreślała ciążowy brzuch. Całość uzupełniały buty na niewielkim obcasie, mieniąca się torebka, rozpuszczone włosy i delikatny makijaż. Nie mogło zabraknąć także uśmiechu, który nie schodził z twarzy ukochanej Marcina Hakiela!

Marcin Hakiel i Dominika brylowali na "ściance". Ciąża jest coraz bardziej widoczna
Fot. AKPA/Podlewski

Romantycznym kadrem pochwalił się sam partner Dominiki, publikując go na jednej z instagramowych relacji. Co sądzicie o stylizacji Serowskiej?

Marcin Hakiel i Dominika brylowali na "ściance". Ciąża jest coraz bardziej widoczna
Fot. Instagram @marcinhakiel 

Oceń ten artykuł 0 1