Marcin Mroczek pokazał rozkoszne zdjęcie z młodszym synem. Tak wspomniał o ważnej chwili w życiu chłopca!

Marcin Mroczek prywatnie to szczęśliwy tato dwójki dzieci. Niedawno młodsza z pociech aktora świętowała urodziny i z tej okazji na Instagramie pojawił się nowy wpis serialowego Piotra z "M jak miłość".

Marcin Mroczek – żona, dzieci

Marcin Mroczek to 1/2 duetu braci Mroczków; panowie są doskonale znani fanom serialu: „M jak miłość”, w którym występują od samego początku! Marcin i Rafał Mroczkowie pojawili się bowiem już w pierwszych odcinkach „Emki”, co oznacza, że ich przygoda z produkcją trwa ponad dwie dekady. Przez ten czas zarówno w życiu prywatnym braci, jak i u granych przez nich bohaterów sporo się zmieniło! Obecnie Piotr Zduński tworzy szczęśliwy związek z licealną miłością – Kingą (Katarzyna Cichopek), z którą wspólnie wychowuje czwórkę dzieci.

Marcin Mroczek został tatą również w życiu prywatnym! W 2013 roku poślubił modelkę Marlenę Muranowicz, z którą doczekał się dwóch synów: Ignacego oraz Kacpra.

Niedawno młodszy z nich świętował urodziny, a gwiazdor z tej okazji pochwalił się w sieci ich nowym, wspólnym zdjęciem.

Marcin Mroczek z synem

Marcin Mroczek dodał do swojej internetowej galerii uroczy kadr, na którym pozuje wraz z młodszym synem. Kacper z szerokim uśmiechem na ustach machał w stronę obiektywu, a podobny ruch wykonał również jego tato. Otaczające ich tło wskazuje na to, że fotografia powstała podczas rodzinnego wypadu.

To już 5 lat, od kiedy ten mały brzdąc pojawił się w moim życiu i pokolorował je swoimi kredkami. Wszystkiego najlepszego synku w dniu Twoich urodzin. Oby Twoje życie było pełne radości, pasji, wiary w siebie i innych. Żyj cudownie

– zwrócił się do synka Marcin Mroczek.

Uzupełnieniem słów pozostawionych przez serialowego Piotra są także liczne komentarze, które pojawiły się pod wspomnianym kadrem:

Wszystkiego najlepszego dla synka!

Spełnienia marzeń!

Samych cudowności młody człowieku, rośnij pełen ciekawości świata i spełniaj marzenia.

100 lat Maluchu!

My także dołączamy się do urodzinowych życzeń!

Bracia Mroczkowie nie do rozróżnienia! Tak "puścili oko" internautom. "Zastanawiałam się, który to który"
Marcin i Rafał Mroczek pochwalili się w sieci nowym zdjęciem. Tym razem "przemycili" na fotografii... zagadkę! "Przez chwilę zastanawiałam się, który to który" - przyznała jedna z internautek.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze