Maria Jeleniewska podnosi temperaturę. Tiktokerka odważnie odsłania wdzięki [FOTO]

Maria Jeleniewska opublikowała na Instagramie nowe kadry z urlopu. 20-letnia tiktokerka zapozowała na nich w stroju kąpielowym. Pod wpisem influencerki pojawiło się kilka komplementów. "Jaka prześliczna" - czytamy.

Maria Jeleniewska na wakacjach

Maria Jeleniewska niedawno spakowała walizki i wybrała się na Karaiby. W czwartek wieczorem influencerka dodała na Instagrama pierwsze zdjęcia z egzotycznego wyjazdu. 20-letnia tiktokerka na wakacyjnych fotografiach zapozowała w stroju kąpielowym.

Listopad na Karaibach

– napisała internetowa celebrytka w opisie do posta.

Obserwatorzy w błyskawicznym tempie zareagowali na jej najnowszą publikację. W sekcji komentarzy pojawiło się kilka komplementów:

Jaka prześliczna

Wow, jak pięknie

Po prostu niewiarygodne

– czytamy we wpisach użytkowników sieci.

Przesuń w prawo, aby zobaczyć drugi kadr.

Maria Jeleniewska – konto na Instagramie

20-letnia tiktokerka doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę internautów. Gwiazda TikToka prężnie rozwija konto na Instagramie i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zjawiskowymi zdjęciami. Od czasu do czasu opowiada też wirtualnej publice o swoim prywatnym życiu. Do tej pory internetową bibliotekę zdjęć influencerki zaobserwowało przeszło 850 tys. użytkowników sieci.

Maria Jeleniewska – kariera

Jeleniewska jest obecnie jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Dużą rozpoznawalność przyniosły jej krótkie filmiki, które zamieszcza na TikToku. Dotychczas jej profil na tej platformie zaobserwowało okołó 13,5 mln internautów, co jest naprawdę imponującym wynikiem. Influencerka nagrywa także klipy dotyczące zagranicznych podróży, w które coraz częściej się wybiera. Maria działa również na YouTube. Obecnie jej kanał w tym serwisie subskrybuje prawie 70 tysięcy osób.

Maria Jeleniewska w 2021 roku, fot. Baranowski/AKPA

Victoria De Angelis z Maneskin pozuje półnago. Fani oszołomieni: "Wyjdź za mnie"
Victoria De Angelis nie po raz pierwszy zamieszcza na swoim Instagramie odważne zdjęcie. Tym razem basistka zespołu Maneskin zapozowała w kreacji, która odsłoniła jej brzuch. Fani artystki są zachwyceni jej...

Oceń ten artykuł 9 42

Ogólna ocena Maria Jeleniewska podnosi temperaturę. Tiktokerka odważnie odsłania wdzięki [FOTO] to: 17% / 100%, uzyskana z: 51 głosów.