Victoria De Angelis powaliła fanów na kolana. Zapozowała w kreacji, która nie zasłoniła wiele [FOTO]

Victoria De Angelis nie po raz pierwszy zamieszcza na swoim Instagramie odważne zdjęcie. Tym razem basistka zespołu Maneskin zapozowała w kreacji, która odsłoniła jej brzuch. Fani artystki są zachwyceni jej wizerunkiem i tłumnie zaczęli sypać komplementami!

Victoria De Angelis w staniku

Victoria De Angelis zamieściła na swoim Instagramie 2 zdjęcia, na których zapozowała w bardzo odważnej kreacji. Artystka założyła skórzany komplet, spod którego prześwitują jej nogi. Zsunęła również kurtkę, ukazując pasujący do całości stanik. W ten sposób Victoria odsłoniła swoje ciało, czym skutecznie przykuła uwagę fanów. W komentarzach nie widać końca komplementów!

Wyjdź za mnie
Wspaniała
Jesteś oszałamiająca
Ale jesteś odważna!

Maneskin – co to za zespół?

Maneskin to włoski zespół rockowy, który jest stosunkowo młody. Powstał w 2016 roku, a w 2017 roku czteroosobowa grupa zajęła drugie miejsce w "X Factor". Światowy rozgłos zespół zdobył jednak w 2021 roku, kiedy zwyciężył w barwach Włoch w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. Od tamtej pory Maneskin odwiedza najróżniejsze zakątki świata i daje niezapomniane koncerty, które zawsze cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zespół nie przestaje również produkować nowych utworów. Ich najnowsza ballada "The Loneliest" spotkała się z bardzo dużym entuzjazmem słuchaczy. Możecie posłuchać jej poniżej:

Marlena Muranowicz w stroju kąpielowym odsłaniającym dekolt. Tak żona Marcina Mroczka wspomina wakacje. "Bogini"
Żona Marcina Mroczka - Marlena Muranowicz - pokazała na Instagramie iście wakacyjne kadry! Pod fotografiami, na których modelka pozuje w stroju kąpielowym, znalazł się wpis nawiązujący do minionych chwil. Z kolei w komentarzach zaroiło się od...

Oceń ten artykuł 22 127

Ogólna ocena Victoria De Angelis powaliła fanów na kolana. Zapozowała w kreacji, która nie zasłoniła wiele [FOTO] to: 14% / 100%, uzyskana z: 149 głosów.
Komentarze